Maďarsko - Austrálie

9:9

konec (4:3, 2:2, 1:3, 2:1)

08.08.2016, 18:00 • Skupina A • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Maďaři ani napodruhé nedokázali vyhrát na olympijském turnaji v brazilském Rio de Janeiro, když je o vítězství 26 sekund před koncem připravil Cotterill. Takový vstup do turnaje si velmoc vodního póla rozhodně nepředstavovala. Australané si naopak připisují první bod, když na úvod turnaje prohráli s domácí Brazílií 7:8. (19:24:21)

32

Utkání právě skončilo.

32

Vargu v poslední vteřině vychytal Stenton-decker a oba soupeři se dnes rozejdou smírně 8:8.

32

Cotterill 26 sekund před koncem se prosazuje ze středu a srovnává na 9:9.

32

Minutu před koncem se ale Kis dopouští útočného faulu.

31

Erdelyi se necelé dvě minuty před koncem prosazuje po kombinaci Maďarska z levé strany na vzdálenější tyč a dostává Maďary do vedení.

30

Konec zápas je hodně nervózní a teď je vyloučen naopak Roach.

30

Roach se ale neprosazuje ze strany a nechává vyniknout Deckera.

29

Szivos si půjde odpočinout na dvacet sekund a to může být šance pro Austrálii zlomit dnešní utkání na svou stranu.

29

V poslední čtvrtině doposud padl pouze jeden gól. Oba týmy jsou nyní hodně nepřesné a neujala se ani střela Hosnyanszkyho.

29

Swift dostává čtyři minuty před koncem trest na dvacet sekund.

25

Vyloučení maďarského brankáře ale Austrálie nevyužila. Všechny plány ji zmařil Roach útočným faulem.

28

Decker ale nyní již poněkolikáté dnes oslabuje tým a do branky tak musí Nagy.

27

Z dálky neprostřelil Deckera ani Campbell. Oba gólmani hrají klíčovou roli v posledních minutách.