USA - Španělsko

9:10

konec (2:4, 3:1, 2:3, 2:2)

08.08.2016, 16:40 • Skupina B • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Španělé rozhodli o své výhře na začátku čtvrté čtvrtiny, kdy se dostali do vedení 10:7. Američané sice ještě zdramatizovali konec zápasu, ale v posledních minutách se nechali zbytečně vylučovat a vyrovnat už se jim nepodařilo. (18:02:57)

32

Utkání právě skončilo.

32

Roelse se ale dopouští dalšího faulu a je rozhodnuto.

32

Bowen ještě zvyšuje šance Američanů, když se trefil dalekonosnou střelou.

31

Cupido ale znovu oslabuje Spojené státy a těm už zbývá méně jak 100 sekund.

30

Minguell Alferez minul těsně americkou branku. Spojené státy tak ještě žijí.

30

Roelse navíc oslabuje Američany.

30

Bonanni ale netrefil branku z pravé strany.

29

Španělé se navíc dopouštějí útočného faulu Espanol Lifante k tomu dostává dvacetisekundový trest.

29

Bonanni ale dává Američanům střelou z dálky ještě naději.

28

Mallarach Guell Guell využívá přesilovku a troufám si tvrdit, že rozhoduje tento zápas.

28

Obert se ale dopustil útočného faulu a po něm dostává Cupido dvacetisekundový trest.

27

Zachraňuje ho ale Moses, který vychytal Munarrize Eganu střílejícho rovněž z centru.

27

Obert z centru vůbec netrefuje španělskou branku. To je velká minela amerického hráče.

26

Vzápětí je ale oslabuje Roca Barcelo na dvacet sekund,

26

Dalekonosnou střelou se prosazuje Munarriz Egana a dostává Španěly na vedení 9:7. To je nadějný náskok do konce utkání.