11:8

konec (4:3, 4:1, 1:2, 2:2)

08.08.2016, 15:20 • Maria Lenk Aquatics center • Skupina B • Daniel Bertók

To je prozatím ode mě vše, děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne u dalších onlajnů. (16:37:49)
Italové dnes splnili roli favorita a po výhře 11:8 nad výběrem Francie si připisují další 2 body do tabulky skupiny B. Francie bohužel zůstává stále bez bodu.

Itálie 11:8 Francie (4:3, 4:1, 1:2, 2:2)

Konec zápasu!

0:20

20 sekund před koncem zápasu kontrolují míč Italové, vypadá, to, že se už ničeho nedočkáme.

0:40

Nepřidá! Ba naopak, Francie snižuje stav na 8:11, konkrétně Crousillat!

1:25

20 sekund trestu pro Francii. Přidá Italský tým dvanáctý gól?

2:11

Francouzi se stále snaží už alespoň snížit převahu Italského týmu, bohužel se jim to nedaří. Italové mají tento zápas ve svoji režiji!

3:05

Další z francouzských útoků skončil pouze na vynikajícím brankáři italského týmu.

3:36

Kombinace dnes dominujících Italů nikdo z francouzských borců zastavit nedokázal, Itálie tak zvyšuje už na 11:7!

3:58

Necelé 4 minuty před koncem zápasu si půjde na 20 sekund odpočinout hráč Francie T. Simon!

4:25

Nastřelená konstrukce jednoho z francouzských borců, rozdíl mezi týmy je stále tříbrankový.

5:15

Italové kombinují na polovině Francouzů, nemohou ale najít tu potřebnou skulinku.

5:50

Po dvou červených kartách je ze hry vyloučen Pietrolli!

6:44

Oslabený tým Itálie se nestačil vrátit do svého obraného území a umožnil tak snížit stav utkání na 10:7! Autor gólu Kovačevič!

7:35

Itálie navyšuje svůj náskok už na 4 gólový! 10:6!

7:55

Míče se zmocnili Italové.
Začíná poslední dějství!

Konec 3. čtvrtiny.

0:05

Tak dlouho Francouzi váhali se střelou, až jim vypršel čas. I tak ale 3. čtvrtinu vyhrávají poměrem 2:1!