Dallas Stars: 6

1. třetina:

Anaheim Ducks: 19

Dallas Stars: 7
A to je všechno, víc toho už v dnešním parádním zápase neuvidíme. Anaheim rozhodl o svém vítězství již v první třetině, v níž nasázel nejlepšímu týmu Západní konference hned čtyři góly. Co naplat, že Dallas poté zbývající dvě třetiny vyhrál a mocně svého soupeře tlačil, když to nakonec na víc, než na dva góly nestačilo. Anaheim si tak připisuje další cenné vítězství v boji o postupovou osmičku, Dallas naopak další nepříjemnou porážku, kterých je v posledních zápasech docela hodně.

59:47

Sharp to zkusil individuálně, ale je Linholmem odstaven od puku.

59:35

Ryan Getzlaf to zkusil z vlastní třetiny, branku Dallasu ale netrefil, je tak z toho icing.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:35

Puk končí v hledišti, nebude se vylučovat, vhazuje se po pravici Andersena.

58:17

Andersen se nyní zaskvěl při střele Jamieho Benna z levé strany, kdy ještě Jason Spezza zkoušel dorážet.

58:05

Zakázané uvolnění Anaheimu, bude se opět vhazovat po levici Andersena.

57:58

Kari Lehtonen zůstává po komerční přestávce již na střídačce, hosté zkoušejí power-play!

57:58

Pohotová střela Roussela, která však míří přímo do Andersena.

57:41

Eakin bekhendem nahazuje puk do útočného pásma.

56:47

Kesler uniká po levém křídle, ale Janmark mu nakonec sebral puk.

56:18

Dallas opět může napnout všechny své síly do útoku.

55:51

55:05

Posledních pět minut třetí třetiny, Anaheim zůstává v útočném pásmu.

54:00

Lehtonen sráží střelu Lindholma od modré, hra přerušena, bude se opět vhazovat ve třetině Stars.

53:51

Vhazování po levici Lehtonena, zbytečné vyloučení Benna, kterým se otupí tlak Dallasu.

53:51

Jordie Benn dostává dvouminutový trest za krošček v souboji s Rakellem.

Jamie BENN - 4:2

51:58

Dallas právě vstřelil branku!
Bleskově využitá přesilová hra, JAMIE BENN to jako správný kapitán vzal na sebe, poté, co hosté vyhráli buly se přihlásil o puk, ten mu Spezza adresoval, Jamie si nabruslil z levé strany před branku, naznačil střelu, ale udělal ještě krok a teprve poté "zametl" puk pod Andersenem do branky. Asistence: Jason Spezza a Jason Demers.

51:49

Shawn Horcoff přidržel Jokipakku ve vlastní třetině a je za to vyloučen na dvě minuty.

50:20

Stars stále marně "buší" na branku Ducks, domácí v pohodě brání svůj náskok.

49:38

Dallas ztrácí útočné pásmo po nepřesném pasu Goligoskiho.

49:08

Kari Lehtonen si po delší době "sáhl" na puk, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

48:12

Až nyní se to v českém souboji podařilo Sekáčovi, jenže puk směřuje na zakázané uvolnění.

48:03

Santorelli neobral Aleše Hemského o puk.

47:50

Dallas po vyhraném vhazování zůstává před Andersenem.

47:36

Oddechový čas pro domácí.

Povedená střela Jamieho Benna (DAL)

47:25

Andersen si připisuje další skvělý zákrok, tentokrát proti střele Jamieho Benna od modré.

47:00

Ale Dallas nyní svírá svého soupeře před jeho brankou!

46:41

Jason Spezza na pravé straně, jeho střelu Andersen lapačkou vytěsnil za branku.

45:30

Anaheim v průběhu třetí třetiny směrem dopředu zatím hodně nevýrazný.

44:55

Cody Eakin v dobré pozici, na levé straně, ale Andersen ho vychytal.

44:08

43:42

Dallasu se tato přesilová hra zatím vůbec nedaří.

42:48

To se ale zatím vůbec nedaří, Anaheim se výtečně brání.

42:30

Puk ve středním pásmu, hosté to zkoušejí po levé straně.

42:08

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nate Thompson – 2 min., podražení).

41:33

Andersen rozehrává od své branky, Getzlaf však neuspěl v souboji s bránícím Goligoskim.

41:05

Jason Demers nahazuje puk do útočného pásma.

40:01

Další třetina začne přibližně v 6:07.
Anaheims se v poslední minutě držel v útočném pásmu, ale hosté nakonec čisté konto v této části udrželi a díky gólu Janmarka vlastně i tuto část vyhráli. Co je to však Dallasu platné, když po nepovedené první třetině prohrává na ledě Honda Center 1:4.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:24

Puk za brankou Dallasu, Roussel se pokusil o bleskovou rozehrávku, tak puk napálil dopředu, jenže ten nikdo v zelenobílém nezachytil, zakázané uvolnění hostů, to nebylo moudré...

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:24

Zakázané uvolnění Anaheimu, vhazování po levici Andersena.

37:21

Spezza nahazuje puk do útočného pásma, ale puk získává Silfvergberg.

Střela Tylera Seguina (DAL)

36:27

Tyler Seguin v dobré pozici, Andersen ale jeho střelu z mezikruží vyráží.

35:49

Dallas v útočném pásmu, po střele Ničuškina zasahuje Andersen, hosté se stále drží ve třetině soupeře.

34:45

Jason Demers pálí od modré, z pravé strany, ale branku netrefuje, puk nakonec skončil na střídačce Anaheimu.

34:22

Perry zavezl puk za branku soupeře, ale tam byl odzbrojen trojicí bránících hráčů Dallasu.

33:51

Puk nakonec míří na zakázané uvolnění, vhazování před Andersenem.

33:35

Hraje se ve třetině Anaheimu, souboj u mantinelu.

31:15

Travis Moen v ofsajdu na útočné modré, hra přerušena, vhazování ve středním pásmu.

30:37

Shea Theodore pohotově vypálil z levé strany, Lehtonen reflexivně vyráží.

30:22

Icing Dallasu, pas Goligoskiho Hemský nezachytil.

30:00

Je za námi první polovina dnešního utkání, Anaheim je stále lepší, ale Dallas již pozorněji brání a snaží se alespoň o brejky.

29:28

Patrick Sharp se dostává do útočného pásma, pálí z pravé strany, puk končí vedle branky.

Hampus Lindholm (ANA) trefuje tyč!

28:27

Hampus Lindholm pálí z mezikruží, výborná pozice, výborná střela, Lehtonen se po střele natáhl, ale puk se odráží od tyčky!

27:51

27:40

Nyní se již hosté udrželi v útočném pásmu, do konce jejich přesilové hry ale zbývají poslední sekundy.

27:20

Hagelin nyní vyhazuje puk ze třetiny.

26:56

Dallasu se nyní nedaří dostat se do útočného pásma.

26:32

Vatanen dostává puk ze třetiny.

25:51

Josh Manson dostává dvouminutový trest za hrubost, hosté si zahrají přesilovou hru.

25:26

Dallas nepřesně rozehrává, je pískáno zakázané uvolnění.

24:23

Před Jamie Bennem raději schovává puk Andersen, hra přerušena.

23:55

Hra ve středním pásmu, hosté nahazují za Andersena, ale tam hrají pouze domácí.

22:56

Zakázané uvolnění Dallasu, hra se vrací před Lehtonena.

22:33

Silfverberg dorážel na Lehtonena po chybě Demerse, ale ani jedna ze tří střel neskončila v bráně.

22:17

22:03

Anaheimu se tato přesilová hra ale vůbec nedaří, je pískáno zakázané uvolnění domácích.

21:52

Bieksa rozehrává zpoza vlastní branky.

Mattias JANMARK - 4:1

21:15

Corey Perry zazmatkoval ve středním pásmu,doslova namazal Moenovi, který dostal do brejku MATTIASE JANMARKA, jenž překonal Andersena střelou pod víko. Asistence: Travis Moen.

20:16

Hned v úvodu druhé třetiny se vylučuje, na trestnou lavici putuje Alex Goligoski za držení Keslera, domácí si tak zahrají přesilovou hru.

20:01

Další třetina začne přibližně v 5:12.
Skončila první třetina, která vyzněla jednoznačně ve prospěch Anaheimu. Ten byl v této části zápasu jasně lepší, svého soupeře přehrával ve všech směrech a zaslouženě vede o čtyři góly.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:22

Puk za brankou Dallasu, Demers rozehrává.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

17:35

Antoine Roussel netrefuje od modré branku Anaheimu.

16:38

Zakázané uvolnění Anaheimu, hra se stěhuje před Andersena.

16:20

Na hráčích Dallasu je tak těžká "deka", inkasovat čtyřikrát za prvních šestnáct minut zápasu, to je tvrdý direkt!

15:37

Oddechový čas pro hosty.

Corey PERRY - 4:0

15:37

Anaheim právě vstřelil branku!
Senzační spolupráce první lajny Anaheimu, kdy COREY PERRY přivezl puk až přímo do branky, totálně "rozebraná" obrana Dallasu, Lehtonen byl v podstatě bez šance. Asistence: Shea Theodore a Ryan Getzlaf.

Hampus LINDHOLM - 3:0

15:04

Domácí využívají přesilovou hru, po výtečné přihrávce Keslera se z pravé strany prosazuje HAMPUS LINDHOLM, který dává svůj třetí letošní gól, druhý při přesilové hře. Asistence: Ryan Kesler a Jakob Silfberberg.

14:45

Domácí však zůstávají v útočném pásmu.

14:22

Další zásah Lehtonena, který již tentokrát přerušuje hru.

14:15

Lehtonen nyní již musí proti střele Perryho zasahovat.

14:00

Perry netrefuje z pravé strany branku Dallasu.

13:40

Puk však na úvod přesilové hry míří ze třetiny Dallasu.

13:32

Aleš Hemský vyloučen na dvě minuty za držení, domácí si zahrají přesilovou hru.

12:25

Nahozený puk skrývá pod svou lapačkou Andersen, hra přerušena.

12:10

Ofsajd Roussela na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.

11:44

Getzlaf nedosáhl v útočném pásmu na přihrávku z levé strany, nakonec se hra přerušuje.

10:50

Po střele Rakella puk opět před brankou tečuje Silfverberg, ale naštěstí pro Dallas skončil před brankou.

10:42

Puk na střídačce Dallasu, bude se vhazovat ve třetině hostů.

10:17

Vhazování po pravici Andersena, úspěšnější hosté, kteří se drží v útočném pásmu.

10:11

Jsme zpět po komerční přestávce, v útoku jsou hosté, střelu Jordieho Benna chytá Frederik Andersen.

09:34

Jenže zasahovat musí po střele Silfverberga zasahovat Kari Lehtonen.

09:10

Hraje se dlouho bez přerušení, hosté jsou častěji v útoku.

07:14

07:06

Kesler unikl do brejku při vlastním oslabení, jeho střelu však Lehtonen vyráží.

06:50

Ještě zhruba dvacet sekund zbývá hostům z přesilové hry.

06:15

Andersen vyráží střelu Goligoskiho, ale hosté i nadále zůstávají ve třetině Anaheimu.

05:41

Dallas se drží v útočném pásmu.

05:14

Carl Hagelin dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.

04:28

Již patnáct zápasů dokázal Anaheim vyhrát v případě, kdy šel jako první do vedení, bude to platit i dnes?

Sami VATANEN - 2:0

03:36

To je rychlost! Cogliano zavezl puk do útočného pásma, přihrál na střed, kde si najel SAMI VATANEN, jenž se nenechal zastavit ani přes snahu obránce Stars a střelou z mezikruží prostřeluje Lehtonena. Asistence: Andrew Cogliano a Nate Thompson.

Jakob SILFBERBERG - 1:0

03:05

Velmi dobrý vstup domácích do zápasu, JAKOB SILFBERBERG zády k brance Dallasu tečuje střelu Mansona od modré a puk skončil v brance. Asistence: Josh Manson a Carl Hagelin.

02:40

Puk skončil na jedné ze střídaček, hra přerušena, bude se vhazovat ve středním pásmu.

02:15

Lehtonen se skvěle přemístil proti střele Rakella.

00:01

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Manson, Vatanen, Bieksa, Theodore, Stoner – Rakell, Getzlaf, Perry – Maroon, Kesler, Silfverberg – Hagelin, Horcoff, Cogliano – Santorelli, Thompson, Sekáč

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Jokipakka, Jordie Benn – Jamie Benn, Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Hemský – Roussel, Eakin, Ničuškin – Moen, Fiddler, Eaves

Rozhodčí: McCauley, Kowal – Mach, Rody.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Dallas Stars
Stále ještě nejlepší tým Západní konference prožívá výsledkovou krizi. Z devíti zápasů jich Dallas hned šest prohráli! Mrzí zejména neúspěšná venkovní série, kdy Dallas prohrál v New Jersey 2:3 po prodl., na ledě Islanders 5:6 a poté i na ledě Rangers 2:6! Pak sice vydřel doma vítězství nad Winnipegem 2:1 na nájezdy, ale v zatím posledním zápase nestačil doma na Minnesotu, které podlehl 1:2!
Anaheim Ducks
Kačeři se stále marně dotahují na postupovou osmičku, na kterou nyní z jedenácté pozice v Západní konferenci ztrácejí tři body. Pro Anaheim je ale lichotivé, že má o dva zápasy méně, než aktuálně osmý Nashville. Při pohledu na poslední ligové duely je patrné zlepšení Kačerů, kteří šest z devíti zápasů dokázali vyhrát.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části NHL, v němž ANAHEIM DUCKS přivítá na svém ledě DALLAS STARS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

4:2

Branky a nahrávky: 4. Silfberberg (Manson, Hagelin), 4. Vatanen (Cogliano, Thompson), 16. Lindholm (Kesler, Silfverberg), 16. Perry (Theodore, Getzlaf) – 22. Janmark (Moen), 52. Jamie Benn (Spezza, Demers)

Rozhodčí: McCauley, Kowal – Mach, Rody

Diváci: 16 201