DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Ridera

2:6

konec (0:2, 1:2, 1:2)

16.01.2016, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 34. kolo • Pavel Pelčák (@PavelPel)

Tipsport: 2.25 4.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:18

V posledních minutách zápasu se hra velmi stupňuje. Na dvě minuty je vyloučen Patrik Michálek (KVA) za hrubost.

56:45

Hra se začíná stupňovat. Na ledě se porval Kamil Svoboda (KVA) s Danielem Spratkem (VIT) a oba byli vyloučeni do konce utkání za hrubost.

53:24

Ladislav Zikmund (KVA) byl vyloučen na dvě minuty za držení. Za nesportovní chování dostal trest do konce utkání Martin Osmík (KVA).

52:54

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Osmík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Steel (Danielčak – 2 min., krosček).

52:09

Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovice okamžitě využívají přesilovou hru! Po kombinaci Ollendra s Kurovským se puku ujal FILIP KUŤÁK, který poslal puk za Frčkova záda. Asistence: Samuel Ollender, Daniel Kurovský

52:01

Na dvě minuty je vyloučen Adam Rulík (KVA) za vysokou hůl.

42:11

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Karlovarští odpovídají! Po minutě a půl se podařilo ve spolupráci Procházky s JIŘÍM JANATOU, podruhé v utkání vstřelit branku domácích. Asistence: Lukáš Procházka

40:41

Domácí chybovali ve středním pásmu a toho využil Dominik Kafka, který přesně namířil puk k TOMÁŠI JÁCHYMOVI, který puk přesně namířil k tyčce a dokázal vstřelit gól. Asistence: Dominik Kafka

34:58

Vítkovická přesilovka netrvala ani minutu a po přihrávce Jáchyma se na modré ujal puku ADAM CHARVÁT , který svojí přízemní střelu zamířil přesně k levé tyčce. Asistence: Tomáš Jáchym, Daniel Spratek

34:18

Na dvě minuty byl vyloučen Michael Čejka (KVA) za vysokou hůl.

32:42

Michael Čejka se s pukem dostal do samostatného úniku. Bekhendovým blafákem však Šimečka nepřekonal.

29:20

Do velké příležitosti se dostal Hartmann, který úplně osamocený před bránu nedokázal přesně tečovat puk z rohu ledové plochy.

25:54

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Beer – 2 min., držení hole).

24:27

Skvělý zákrok předvedl Šimeček, který měl hodně práce se střelou Davídka z pravého kruhu.

23:32

Skvělý zákrok předvedl Jakub Frček, který se vytáhl pro puk po kličce Kurovského.

21:30

Domácí využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl dvou branek. JAKUB VRÁNA dostal nabito na modrou čáru, napřáhl k pořádné pumelici a trefil se přesně k tyčce! Asistence: Patrik Michálek

20:57

Tomáš Jáchym (VIT) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl, domácí si tedy zahrají přesilovou hru.

20:52

Při přesilové hře se puku na modré ujal PETR ŠENDERA, který svojí střelu přesně zamířil do růžku brankové konstrukce. Asistence:Samuel Ollender

19:44

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Davídek – 2 min., napadení).

16:49

V samostatném úniku se ocitl DOMINIK KAFKA, který vystřelil od modré čáry na zaskočeného Frčka, který nestihl zareagovat. Asistence: Daniel Spratek, Vojtěch Adamík

15:14

Tomáš Jáchym se dostal do úniku mezi karlovarskými obránci, kteří ho dojeli a zabránili soupeři vystřelit na Frčka. Dojíždějící Hartmann se k puku vůbec nedostal.

11:46

Na dvě minuty byli vyloučeni za tým Karlových Varů Patrik Michálek za podražení a za Vítkovice Tomáš Jáchym za nafilmovaný pád.

11:40

Skvělý přesun do útočného pásma předvedl Nguyen, kterému chybělo velmi málo ke vstřelení gólu z mezikruží.

11:05

Frček znovu musel zasahovat po Malinově střele!

06:30

Skvělý zákrok předvedl Šimeček, který zabránil jistému gólu. Čejka dorážel puk do brány a zmíněný Šimeček pomocí lapačky jistý gól vychytal.

04:56

Zpoza brány si vybruslil FILIP KUŤÁK, který nahodil puk na Frčka a tomu propadl podél levé tyčky. Asistence: Daniel Kurovský, Samuel Ollender

00:53

Na dvě minuty za podražení je vyloučen Adam Rulík (KVA).

2:6

Branky a nahrávky: 22. Vrána (Michálek), 43. Janata (Procházka) – 5. Kuťák (Kurovský, Ollender), 17. Kafka (Spratek, Adamík), 21. Šendera (Ollender), 35. Charvát (Jáchym, Spratek), 41. Jáchym (Kafka), 53. Kuťák (Ollender, Kurovský)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Fuksa) – Michálek "A", Weinhold, Rulík "C", Beer, Pajk, Dudek, Vodička – Nguyen, Osmík"A", Vrána, Čejka, Zikmund, Davídek, Babka, Janata, Hauzr, Procházka, Svoboda

HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Wanecki) – Adamík "C", Charvát, Ďurkač, Gabrhelík, Šendera, Čechman – Kurovský, Kuťák, Ollender, Spratek, Jáchym "A", Kafka "A", Wróbel, Malina, Danielčak, Kmošek, Hartmann

Rozhodčí: Grech – Havelec, Fiala