Niké liga

TJ Spartak Myjava – AS Trenčín

0:2

konec (0:0)

18.05.2013, 17:30 • Mestský Futbalový Štadión • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Tipsport: 2.12 3.2 3.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Myjava po desiatich strenutiach prehrala. Postarali sa o to Holúbek s Adim, ktorí v druhom polčase vystrieľali plný bodový zisk pre hosťujúci celok.

Zároveň sme vďaka bodovému zisku Ružomberku spoznali ligového majstra. Stal sa ním SLOVAN BRATISLAVA!

Od nás je to pre dnešok všetko. Za pozornosť ďakuje Veronika Pancuráková. Ostaňte webovému portálu Onlajny.eu verní aj naďalej. (19:22:28)

90+3

Ešte rohový kop pre domácich. Pelegríny poslal loptu na bližšiu žrď a následne nepresne vypálil Daniel.

90+2

Kubík ešte poriadne pohrozil! Skúsil to strieľanou prihrávkou, na ktorú ale nedosiahol ani William a ani Adi.

90+1

V úvodnej minúte nadstaveného času sú v útoku hosťujúci hráči, ktorí sa skúšajú prebojovať k strele, ale bez úspechu.

90

Nadstavovať sa budú 2 minúty.

89

O víťazovi stretnutia je už rozhodnuté, ale hra pokračuje. V útoku Myjava.

88

Trenčín dal gól!

Myjava pri ofenzívnom tlaku zabudla na defenzívu, čo využili hostia. Kubík v protiútoku našiel prihrávkou z ľavej strany v šestnástke úplne voľného FANENDA ADIHO, ktorý bez problémov napálil loptu do odkrytej časti brány.

88

K odrazenej lopte sa dostal Černáček, ale nepresne.

87

Minúty ubiehajú a Myjava svoj tlak zvyšuje. Trenčín ale veľmi pozorne bráni. Center smerujúci do šestnástky hostia odvrátili na rohový kop.

86

Kosík to tentokrát skúsil z hranice šestnástky z otočky, ale opäť nepresne.

85

V šestnástke sa k lopte pekne pretlačil kosík, ale jeho zakončenie z akrobatickej pozície skončilo mimo priestoru brány.

84

Trenčín získal loptu a nikam sa neponáhľa. Prihrávka za prihrávkou už poriadne znervózňuje domácich futbalistov.

83

Adi si nabehol do šestnástky,a le lopta k nemu napokon neprešla. Správne ju odvrátili domáci futbalisti.

82

Trenčín sa nikam neponáhľa a kúskuje hru prihrávkami na vlastného brankára.

81

A opäť mierny kontakt v šestnástke pred Volešákom. Tentokrát skončil na zemi Kosík, ale rozhodca správne hru neprerušuje. Kosík skôr zakopol o protihráčovu nohu, akoby bol ňou podrazený.

80

Siva poslal prihrávku do šestnástky pre Kosíka a toho poslal k zemi Mazáň. Nedovolím si hodnotiť, či penalta mala alebo nemala byť odpískaná. Každopádne, hlavný arbiter do píšťalky nefúka a tak sa v hre pokračuje.

79

Trenčín to skúšal opäť ofenzívne, ale Adi bol priaktívny a skončil v značnom ofsajde.

78

Na opačnej strane sa k zakončeniu dostal Mazáň. Ťažko povedať, či mala lopta letiaca z jeho kopačky symbolizovať strelu alebo prihrávku, každopádne letela mimo brány.

77

To už ale priniesol priamy kop Pelegrínyho! Po faule ho získal zo vzdialenosti približne 23 metrov a loptu poslal priamo na bránu, ktorej priestor ale netrafil.