Španělská LaLiga

Sevilla FC – Real Sociedad San Sebastian

1:2

konec (1:2)

18.05.2013, 22:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla, Andalusie • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.02 3.46 3.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek vše. Dobrou noc a někdy zase u sportovních online přenosů na shledanou! (00:05:12)
Statistiky:

Střely celkem – 14:11
Střely na bránu – 5:6
Rohy – 12:6
Držení míče – 59%:41%
Je konec! Real Sociedad vítězí na půdě Sevilly 1:2 a získává velice důležité tři body, které baskický celek posouvají v tabulce zpět na čtvrté místo před Valencii. Sen San Sebastianu o Lize mistrů tak nabírá stále reálnější obrysy.

Ve druhém poločase jsme už gól neviděli. Vše podstatné se tedy událo již v prvním dějství. V 10. minutě otevřel skóre domácí Rakitić, ale o šest minut později stejný hráč poslal míč hlavou do vlastní sítě. Ve 24. minutě pak poslal hosty do vedení 1:2 Agirretxe a tento stav se již až do konce utkání nezměnil.

90+5

Střílený centr Ivana Rakitiće končí v rukavicích Claudia Brava.

90+4

Stevanović ještě pro domácí vybojoval zajímavou standardku.

90+4

Estrada se ocitl sám před Betem, ale je máván ofsajd. Domácí rozehrávají asi svou poslední akci.

90+3

Bravo bude vykopávat od své brány a určitě nebude pospíchat.

90+2

Domácí budou vhazovat, čas se jim rychle krátí.

90+1

Žlutou kartu obdržel domácí Baba, který zasáhl loktem Íñiga Martíneze.

90+1

Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty.

90

Hosté se však ubránili.

90

Po další sražené střele Cicinha se bude kopat roh.

89

Po rohovém kopu pálil Cicinho, rána ale byla sražena obranou.

88

Nyní byl konečně vystřídán zraněný Illarramendi. Je nahrazen Rosem.

88

Vystřídali i domácí. Stevanović jde na plac místo Garyho Medela.

88

Střídat jde ale Griezmann, kterého nahrazuje Castro.

86

Illarramendi si zřejmě natáhl sval a je ošetřován. Vypadá to, že bude muset být střídán.

85

Nyní jsou v útoku domácí. Navasův centr ale hosté pohlídali a snažení Negreda či Baby k ničemu nevedlo.