2:2

konec (2:2)

18.05.2013, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.04 3.56 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro oba celky tedy závěrečný duel letošní Bundesligy končí remízou 2:2. Ode mne je to vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy u online přenosu. (17:32:09)
Statistiky utkání:

Střely na bránu – 4:5
Střely mimo – 6:8
Rohové kopy – 5:5
Ofsajdy – 2:5
Žluté karty – 2:0
Sudí Weiner k překvapení všech zapískal konec utkání po uplynutí základní hrací doby a nenastavil tak ani minutu. Zápas dvou rozdílných poločasů je u konce. První poločas nabídl hodně pěkný fotbal a k vidění byly hned čtyři branky! Druhý poločas měl ale úplně jiný náboj. Oba týmy hrály daleko opatrněji a až na hodně dobrou hlavičku Harnika k vidění nebylo vůbec nic.

90

Domácí kombinují na vlastní polovině, obrana hostů je nyní dost uzavřená.

89

Závěr utkání je čím dál blíže, zatím to ale nevypadá, že by některý z celků měl rozhodnout.

88

Střelecký pokus Sota teď ohrozil spíše rohový praporek, než domácí branku.

87

Přichází poslední střídání zápasu. Dohráno má Sakai a na závěrečné minuty se na hrací plochu podívá Hoogland.

86

A znova! Mimo nyní mířil Parker.

85

O střelecké pokusy dnes není nouze, Holzhauser i tentokráte míří mimo.

84

Ale ani pátý rohový kop VfB nepřinesl vážnější ohrožení brány Wetkla.

83

Přichází další rohový kop domácích, kteří v tomto směru srovnávají na 5:5.

81

Ta ovšem z tohoto rohu nepřišla, Ibiševičovi pískán útočný faul.

80

A domácí vybojovali rohový kop, fanoušci si přejí branku.

79

Muller teď střílel z velmi obtížné situace. Nakonec ale vystřelit zvládl, ovšem dost nepřesně.

78

Hra se teď hodně rozkouskovala, ale střídat už se bude maximálně jednou.

77

A další přerušení hry, znova se střídá. Dohráno má domácí Maxim, kterého nahradí Holzhauser.