konec (1:2)

18.05.2013, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 1.9 3.5 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:33:15)
VfL Wolfsburg skončil v soutěžním ročníku 2012/2013 na 11. příčce, která nezajišťuje účast v evropských pohárech.
Eintracht Frankfurt zakončil ročník 2012/2013 na 6. místě, a v příštím ročníku si tak zajistil kvalifikaci do Evropské ligy.
Hlavní rozhodčí Zwayer ukončil dnešní utkání, které skončilo nerozhodným stavem 2:2. V prvním poločase byli aktivnější fotbalisté Wolfsburgu, kteří zaslouženě vedli, ale od 35. minuty hráli pouze v deseti hráčích, a tak jim síly ve druhém poločase docházely. Hráči Frankfurtu byli ve druhém poločase logicky aktivnější, ale velmi dlouho se proti svému soupeři trápili, protože Wolfsburg bránil opravdu výtečně. V 90. minutě však přišlo nedorozumění mezi hostujícím brankářem a obráncem, ze kterého se zrodila nechtěná vlastní branka a nešťastně se o ni zasloužil Rodriguez. Díky této brance skončilo utkání 2:2.
Ofsajdy: Eintracht Frankfurt 5:3 VfL Wolfsburg.
Červené karty: Eintracht Frankfurt 0:1 VfL Wolfsburg.
Žluté karty: Eintracht Frankfurt 3:1 VfL Wolfsburg.
Střely na branku: Eintracht Frankfurt 7:5 VfL Wolfsburg.
Střely celkem: Eintracht Frankfurt 13:7 VfL Wolfsburg.
Držení míče: Eintracht Frankfurt 44% ─ 56% VfL Wolfsburg.
Dnešní utkání sledovalo 51 500 diváků.

90

Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

90

Frankfurt právě vstřelil branku!
Do velkého vápna adresovali domácí fotbalisté zajímavý centr, pro který si vyběhl brankář Benaglio, ale jeho úmysl nepochopil Rodriguez a balon chtěl odhlavičkovat do bezpečí. Nicméně RICARDO RODRIGUEZ uklidil balon do své vlastní branky, a zajistil tak Frankfurtu branku na 2:2.

88

K odraženému balonu se pak dostal Rode, ale ten vystřelil velmi nepřesně a Benaglio už zasahovat nemusel.

89

Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Vieirinha, přichází Alexander Madlung.

88

Do šance se dostal Inu, který vystřelil z bezprostřední blízkosti, ale brankář Benaglio mu střelecký pokus zlikvidoval.