4:1

konec (2:0)

18.05.2013, 20:00 • Jules Ottenstadion (Gentbrugge) • Petr Jindra

Tipsport: 1.43 4.7 6.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo dnešní utkání belgické ligy, v němž domácí Gent s přehledem zvítězil nad hosty z Leuvenu 4:1, čímž si zajistil postup do dalšího kola. Děkujeme za pozornost a těšíme se u dalších přenosů. (22:03:16)

Druhý poločas skončil.

83

Skóre je v tuhle chvíli stejné, jaké viděli diváci po prvním utkání série. Celkové skóre 8:2 hovoří za vše.

81

Gent právě vstřelil branku!
ELIMANE COULIBALY pouhých devět minut po nástupu na hrací plochu střílí branku a zvyšuje na 4:1!

80

Hra je v této chvíli dost kouskovaná, především kvůli častým střídáním. Vypadá to, že už se bude jen dohrávat...

80

A střídání tentokrát v hostujícím celku.

75

Další střídání Gentu

72

Gent střídá, hřiště opouští autor dvou branek Jorge Lopez.

70

CHRISTIAN BRÜLS zvyšuje náskok Gentu opět na rozdíl dvou branek!

67

Mboyo se snaží vstřelit svou dvacátou branku v sezoně, není mu však dnes přáno.

63

Soumahoro těsně minul branku.

58

Leuven právě vstřelilo branku!
EVARISTE NGOLOK snižuje, čímž vykřesal jiskřičku naděje pro Leuven.

49

Střídání v dresu domácích.

46

Mboyo se pokoušel najít skulinu v soupeřově obraně, nebyl úspěšný.

46

Právě skončil první poločas dnešního utkání o Evropskou ligu. Směle za postupem kráčí hráči domácího Gentu, kteří vedou po zásluze 2:0. Druhý poločas začne zhruba ve 21:10.

42

Zdá se, že o šťastném konci série pro domácí je už 50 minut před koncem rozhodnuto. To by musel být zázrak, aby to hosté ještě dokázali zvrátit.