Evropská konferenční liga

RSC Anderlecht – West Ham United

0:1

konec (0:0)

06.10.2022, 18:45 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Skupina B • Jan Prošek

Tipsport: 3.02 3.38 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

West Ham United vyhrává tento zápas na půdě soupeře, jako jediný se prosadil Gianluca Scamacca v 79. minutě. (20:39:15)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:9. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:0.

90+4

90+4

Lior Refaelov rozehrával volný kop, ale do výraznější šance se jeho tým dostat nedokázal.

90+3

Žlutá karta pro tým West Ham United (Flynn Downes). Hostující hráč fauloval soupeře, hrát tak budou domácí.

90+1

Rohový kop měl k dispozici Anderlecht, ale k ohrožení branky se vůbec nedostal.

90+1

Lucas Paquetá byl hodně důrazně dohraný soupeřem, Michael Amir Murillo byl tím, kdo fauloval.

90+1

Čtyři minuty uvidíme navíc.

90

Pablo Fornals to zkoušel individuálně, ale minul branku o pořádný kus.

90

Ještě jeden rohový kop pro domácí fotbalisty. Ani s tímto centrem neměl brankář výraznější problémy.

89

Dostáváme se do samotného závěru zápasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Hosté drží těsné vedení.

88

Rohový kop bude rozehrávat domácí celek, Lior Refaelov poslal míč před branku, ale obrana si dokázala poradit.

86

Střídání v týmu RSC Anderlecht:
ze hřiště odchází Amadou Diawara, přichází Sebastiano Esposito.

86

ze hřiště odchází Hannes Delcroix, přichází Moussa N'Diaye.

Střídání v týmu West Ham United:
ze hřiště odchází Jarrod Bowen, přichází Pablo Fornals.

84

Fábio Silva měl na kopačce vyrovnání, ale brakář Alphonse Aréola se výborně natáhl a dokázal jeho projektil zastavit. Obrovská šance domácích, brankář zasáhl na čáře.

82

Žlutá karta pro tým West Ham United (Vladimír Coufal).

81

Domácí celek se pokouší rychle vyrovnat, ale obrana West Hamu je hodně pozorná a nedává soupeři mnoho prostoru.

80

ze hřiště odchází Yari Verschaeren, přichází Lior Refaelov.

79

79. Gianluca SCAMACCA - 0:1

79

West Ham právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává do vedení. Lucas Paquetá mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku na volného spoluhráče. Tím byl GIANLUCA SCAMACCA, který střelou z otočky trefil prostor u vzdálenější tyče. Asistence: Lucas Paquetá.

78

Flynn Downes bude rozehrávat po faulu soupeře volný kop.

78

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže dostat stabilněji před branku soupeře.

75

Žlutá karta pro tým RSC Anderlecht (Hannes Delcroix).

75

Brankář Alphonse Aréola bude rozehrávat od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

74

Následoval volný kop, který rozehrával Wesley Hoedt. Jeho rána končí ovšem mimo branku.

73

Žlutá karta pro tým West Ham United (Angelo Ogbonna).

72

Hosté hrají nyní aktivně, tlačí se do střeleckých pozic, ale nemohou se dostat do přesnějšího zakončení, Flynn Downes minul branku.

71

West Ham rozehrával rohový kop, centr se sice snesl před branku, ale do výraznější šance se tým nedostal.

70

Dvacet minut hry dělí od konce zápasu, zatím čekáme na úvodní branku zápasu.

69

ze hřiště odchází Michail Antonio, přichází Gianluca Scamacca,
ze hřiště odchází Saíd Benrahma, přichází Lucas Paquetá,
ze hřiště odchází Manuel Lanzini, přichází Declan Rice.

67

Žlutá karta pro tým West Ham United (Manuel Lanzini).

67

Manuel Lanzini fauloval soupeře, hrát tak budou domácí. Možná, že uvidíme kartu.

66

Volného kopu se zhostil Yari Verschaeren. Jeho rána z velké dálky končí hodně výrazně mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

64

ze hřiště odchází Majeed Ashimeru, přichází Benito Raman.

64

Manuel Lanzini posílal centr před branku, ale dobře přečetl situaci brankář a dokázal balon zastavit.

62

O něco později zakončoval Jarrod Bowen, jehož pokus zblokoval soupeř. Výsledkem toho je rohový kop.

60

Jarrod Bowen poslal centr před branku, ale obrana si v pohodě poradila.

59

Hosté hrají nyní lépe, postupně se protlačili do střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná.

58

Registrujeme po delší době střelecký pokus, Fábio Silva, dnes aktivně hrající, měl velkou šanci, ale minul branku.

56

Hosté vybojovali rohový kop, Jarrod Bowen centroval před branku, následně si obrana dokázala poměrně snadno poradit.

54

Souboje o balon probíhají především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice.

53

Saíd Benrahma se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje poměrně snadno Hendrik Van Crombrugge.

52

Fábio Silva fauloval v osobním souboji soupeře, Benjamin Johnson byl tím, kdo odnesl jeho důraznou hru.

50

Pět minut hry z druhého poločasu je pryč, útočný fotbal s celou řadou soubojů pokračuje i v této fázi zápasu.

48

Flynn Downes si počínal nedovoleně v souboji se soupeřem. Hrát tak budou moci domácí fotbalisté.

46

Jarrod Bowen rozehrával rohový kop, který měli k dispozici nyní hosté. Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.

46

Během poločasové přestávky jsme viděli jen jedno střídání, provedl ho domácí trenér. Hosté pokračují ve stejné jedenáctce.

46

ze hřiště odchází Francis Amuzu, přichází Julien Duranville.

46

Po prvním poločase platí bezbrankový stav. Oba kluby si dokázaly vypracovat zajímavé příležitosti, ale neproměnily je. Hráči míří do kabin, zatím 0:0.

45+1

45+1

Už se pravděpodobně nic nestane, poločas končí.

45+1

Jednu minutu uvidíme navíc.

45

Centr mířil před branku, ale obrana West Hamu si poměrně snadno dokázala poradit.

44

Aktivní domácí celek vybojoval rohový kop.

42

Na hrací plochu míří lékaři, podle všeho bude doošetřen mimo hrací plochu.

41

Flynn Downes fauloval soupeře, Francis Amuzu zůstává po jeho zákroku ležet na hrací ploše.

40

40. Saíd Benrahma (WHU)

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase. Hosté se po rychlém přenesení hry dostali do zakončení. Jenomže Saíd Benrahma v jasné střelecké pozici minul prázdnou branku.

38

Amadou Diawara to zkoušel individuálně, ale přes soupeře se nedokázal propracovat do střelecké pozice, aby mohl ohrozit branku.

37

Dobrá akce hostů. Do zakončení se dostal Michail Antonio. Jeho rána bez přípravy končí vysoko nad brankou.

34

Saíd Benrahma si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, navíc zahrál rukou. Míč mohou mít domácí.

33

Hosté delší čas kombinovali na polovině soupeře, ale k výraznější šanci se tým nepropracoval.

33

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji před branku soupeře.

31

Zeno Debast korunoval dobrou hru Anderlechtu tvrdou střelou, ale hostující obrana ji dokázala zblokovat.

30

Půlhodina hry je pryč, sledujeme atraktivní útočný fotbal, kterým se oba kluby prezentují.

29

Fábio Silva se z ničeho nic dostal do zakončení. Mohl pokračovat v akci a vymyslet kombinaci, ale rozhodl se pro zakončení. S jeho pokusem neměl brankář problém.

27

Wesley Hoedt si počínal nedovoleně, hrát tak budou soupeři. Tento fotbal musí fanoušky bavit.

26

Hra se nyní přenáší ze strany na stranu. Do střelecké pozice se po akci Downese dostal jeho spoluhráče, ale pro ofsajd by případný gól neplatil.

25

Anderlecht vybojoval díky své aktivní hře rohový kop. Yari Verschaeren centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.

23

Yari Verschaeren mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení. Jeho úmysl dobře vyhodnotil brankář a vyrazil míč před sebe. O zbytek se postarala obrana hostů.

21

West Ham vhazoval na polovině hrací plochy. Fotbalisté v bílém se propracovali postupně před branku, následné zakončení bylo příliš vysoké.

20

Michail Antonio vybojoval míč na obranné polovině, následně rychle přenesl hru. Do zakončení se však nedostal on ani jeho kolegové.

19

Saíd Benrahma měl na noze první branku zápasu, dostal se do zakončení. Jeho ránu dokázal na poslední chvíli zblokovat soupeř.

19

Dvacet minut hry je pryč, zatím na výraznější šanci čekáme.

17

Fábio Silva dostal výbornou přihrávku před branku, ale nedokázal prostřelit obranu. Míč byl zblokovaný soupeři.

16

Domácí RSC se dokázali prokombinovat na polovinu soupeře, ale nedokázali se protlačit do střelecké pozice.

14

Jeden z domácích hráčů, leží na hrací ploše a zdá se, že je zraněný. Majeed Ashimeru dostal do obličeje od soupeře.

13

Domácí měli možnost rohového kopu, Yari Verschaeren centroval před branku, ale jeho spoluhráči si dokázali poradit poměrně snadno.

11

Emerson se usadil před brankou soupeře a hledal přihrávkou spoluhráče, pas byl ovšem nepovedený. Anderlecht tak může otočit hru.

10

Deset minut hry je pryč a podle všeho budeme dnes sledovat zajímavou fotbalovou bitvu plnou tvrdých soubojů o míč.

8

Fábio Silva si nabíhal do volného prostoru, ale sudí mu píská ofsajd. Zakončení bylo hodně zbytečné.

8

Saíd Benrahma to vzal na sebe. Jeho rána zpoza velkého vápna byla snadnou prací pro domácího brankáře. Hendrik Van Crombrugge si dokázal poradit.

7

Michael Amir Murillo to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se propracovat nedokázal. Dobře si vedla obrana, následně Alphonse Aréola vykopl míč.

7

Hannes Delcroix se výborně dokázal vrátit a poradil si se zajímavě vypadající akcí soupeře.

5

Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.

5

Hosté mají po faulu domácích možnost rozehrávat volný kop na útočné polovině.

3

Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není. Hraje se převážně na polovině hrací plochy.

1

Emerson rozehrával rohový kop, první zajímavější šanci měli hosté, ale nedokázali se prosadit.

1

RSC Anderlecht: Van Crombrugge (C) – Debast, Hoedt, Delcroix – Murillo, Ashimeru, Diawara, Arnstad, Amuzu – Silva, Verschaeren.
Náhradníci: Verbruggen, Coosemans – N'Diaye, Raman, Refaelov, Vertonghen, Sadiki, Stroeykens, Sardella, Duranville, Esposito, Stassin.

West Ham United: Aréola – Coufal, Dawson, Ogbonna (C), Johnson – Lanzini, Downes, Emerson – Bowen, Antonio, Benrahma.
Náhradníci: Fabiański, Randolph – Cresswell, Zouma, Scamacca, Fornals, Paquetá, Kehrer, Souček, Coventry, Rice, Scarles.
Ze čtyřčlenní skupiny postoupí nejlepší do osmifinále, druhý nejlepší o něj bude muset ještě bojovat.
RSC Anderlecht na úvod skupiny porazil Sikeborg 1:0, a pak sehrál bezbrankovou remízu s FCSB. Jedinou branku Anderlechtu vstřelil Silva z penalty.
West Ham United dokázal v rámci skupiny B své dva úvodní zápasy vyhrát. Nejprve si poradil s FCSB 3:1. a pak se Sikelborgem v dramatickém zápase 3:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí RSC Anderlecht a West Ham United.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.