Evropská liga

SC Braga – Royale Union St-Gilloise

1:2

konec (0:0)

06.10.2022, 21:00 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Skupina D • Michal Raška

Tipsport: 2.02 3.4 3.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (23:00:16)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 1:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:21.
Je konec. Royale Union Saint-Gilloise zvítězilo nad Bragou 2:1!
V 11. minutě se sice prosadil hostující Dante Vanzeir, ale nakonec mu byla odpískána ruka. Ve 24. minutě se Royale opět dočkalo branky, ale tentokrát neplatila díky ofsajdu. Braga měla velkou šanci ve 37. minutě, ale pokus Račiče vyrazil Moris. Do druhé části zápasu domácí vstoupili skvěle, neboť se ve 49. minutě trefil Abel Ruiz. Belgické mužstvo ale bylo lepším týmem a vypracovalo si několik dalších šancí, které neskončily brankou. V 86. minutě se ale Gustaf Nilsson dostal do zakončení po lobu spoluhráče a vypálil přesně k pravé tyči. A nakonec se stal hrdinou, protože v 90+4. minutě se trefil podruhé z hranice malého vápna.

90+5

90+4

90+4. Gustaf NILSSON - 1:2

90+4

Tým Saint Gilloise právě vstřelil branku!
Hosté dávají rozhodující gól v nastavení zápasu! Victor Boniface se nejprve dostal ke hlavičce po centru z pravé strany, ale to bylo zblokováno. Následně se k míči dostal Adingra, jenž našel ve vápně GUSTAFA NILSSONA a ten s pomocí teče soupeře dostal balón do brány. Asistence: Simon Adingra.

90+3

Anthony Moris uviděl žlutou kartu za zdržování při odkopu.

90+3

Ani jeden celek ovšem už nic moc neriskuje a zápas tak pravděpodobně skončí remízou.

90+2

Domácí se snažili dostat do zakončení, ale míč skončil jen v zámezí.

90

Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

90

Střídání v týmu Royale Union Saint-Gilloise:
ze hřiště odchází Jean Thierry Lazare, přichází Cameron Puertas,
ze hřiště odchází Dante Vanzeir, přichází Ross Sykes.

89

Střídání v týmu SC Braga:
ze hřiště odchází Abel Ruiz, přichází Alvaro Djalo,
ze hřiště odchází André Castro, přichází Jean-Baptiste Gorby.

88

Další nákop hostů skončil jen u brankáře Matheusu a Braga tak může něco vymyslet.

86

86. Gustaf NILSSON - 1:1

86

Je srovnáno na 1:1! Simon Adingra poslal fantastický lob za obrannou řadu, kde si sběhl GUSTAF NILSSON a ten následně zakončil parádně o pravou tyč do svatyně Bragy. Asistence: Simon Adingra.

84

Guillaume Francois se dopustil faulu, což hraje do karet domácí Braze.

83

ze hřiště odchází Ismaël Kandouss, přichází Gustaf Nilsson,
ze hřiště odchází Bart Nieuwkoop, přichází Guillaume Francois.

1:2

konec (0:0)

Branky: 49. A. Ruiz (V. Oliveira) – 86. Nilsson (Adingra), 90+4. Nilsson (Adingra)

Karty:   23. Vítor Tormena (BRG), 62. Fabiano (BRG) – 16. Teuma (GIL), 90+3. Moris (GIL)

SC Braga: Matheus – Fabiano, P. Oliveira, Vítor Tormena, Sequeira – Račić, A. Horta (65. Gomes), Castro (89. Gorby) – V. Oliveira (79. Banza), R. Horta (C) (79. Lainez), A. Ruiz (89. Djalo).
Náhradníci: Horníček, Sá – B. Rodrigues, V. Gómez, Infande, Medeiros, Niakaté.

Trenér: Artur Jorge

Royale Union St-Gilloise: Moris – Nieuwkoop (83. Francois), Kandouss (83. Nilsson), Burgess, Van der Heyden – Lazare (90. Puertas), Lynen, Lapoussin (67. Adingra) – Vanzeir (90. Sykes), Teuma (C), Boniface.
Náhradníci: Pirard – El Azzouzi, J. Rodríguez.

Trenér: Karel Geraerts

Rozhodčí: Frappartová – Berchebru, Pages