Evropská konferenční liga

AZ Alkmaar – Apollon Limassol FC

3:2

konec (1:1)

06.10.2022, 21:00 • AFAS Stadion (Alkmaar) • Skupina E • Info o změnách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri))

Tipsport: 1.27 5.8 12.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve druhém poločase se strhla tak trochu přestřelka. Alkmaar skóroval v 62. minutě, na což jen o devět minut později odpověděl Cabral. Jene v 85. minutě se domácí trefili po třetí a skóre již vydrželo až do konce. Alkmaar je tedy ve skupině E po dnešku první s devíti body, Apollon Limassol poslední s jedním bodem. (23:04:29)

90+6

88

Žlutá karta pro tým Apollon Limassol FC (Vá).

85

85. Jesper KARLSSON - 3:2

85

Alkmaar právě vstřelil branku!
Autorem branky je JESPER KARLSSON. Asistence: Milos Kerkez.

85

Střídání v týmu Apollon Limassol FC:
ze hřiště odchází Ezekiel Henty, přichází Bagaliy Dabo.

81

Střídání v týmu AZ Alkmaar:
ze hřiště odchází Dani de Wit, přichází Riechedly Bazoer.

77

ze hřiště odchází Kostakis Artymatas, přichází Nicolas Diguiny.

71

71. Euclides CABRAL - 2:2

71

Apollon právě vstřelil branku!
Autorem branky je EUCLIDES CABRAL.

67

Žlutá karta pro tým Apollon Limassol FC (Euclides Cabral).

63

ze hřiště odchází Danilo Spoljaric, přichází Bassel Jradi,
ze hřiště odchází Patrick Joosten, přichází Vá,
ze hřiště odchází Ido Shahar, přichází Israel Coll.

63

ze hřiště odchází Myron van Brederode, přichází Jesper Karlsson,
ze hřiště odchází Pantelis Chatzidiakos, přichází Mayckel Lahdo,
ze hřiště odchází Maxim Dekker, přichází Zinho Vanheusden.

62

62. Dani de Wit - 2:1

62

Autorem branky z pokutového kopu je DANI DE WIT.

46

První poločas je minulostí. Odgaard poslal gólem šestnácté minutě do vedení Alkmaar, jen o tři minuty ale Apollon srovnal trefou Joostena. Oba týmy vystřelily sedmkrát, ale Alkaar jen jednou a Limassol dvakrát na branku. Držení míče bylo skoro vyrovnané.

45+2

3:2

konec (1:1)

Branky: 16. Odgaard (Chatzidiakos), 62. D. de Wit (pen.), 85. Karlsson (Kerkez) – 20. Joosten, 71. E. Cabral

Karty:   67. E. Cabral (APN), 88. Vá (APN)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:6.

AZ Alkmaar: Verhulst – Chatzidiakos (63. Lahdo), Beukema, Dekker (63. Vanheusden), Kerkez – Reijnders, D. de Wit (81. Bazoer), Clasie – Sugawara, Odgaard, van Brederode (63. Karlsson).
Náhradníci: Vindahl, Westerveld – Barasi, Buurmeester, de Jong, M. de Wit, Koopmeiners.

Trenér: P. Jansen

Apollon Limassol FC: A. Jovanović – E. Cabral, Artymatas (77. Diguiny), V. Jovanović, Khammas – Kyriakou, Spoljaric (63. Jradi) – Joosten (63. Vá), Shahar (63. Coll), Pittas – Henty (85. Dabo).
Náhradníci: Loizou, Demetriou.