konec (0:0)

06.10.2022, 18:45 • Stadionul Zimbru, Kišiněv • Skupina E • Jan Táborský

Tipsport: 5.84 3.55 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:13. (20:44:36)
Děkuji za pozornost a krásný zbytek večera.
Po nepříliš zajímavém prvním poločase vstoupil Real Sociedad do toho druhého mnohem lépe a přineslo to své ovoce, když zkušený David Silva nekompromisně zakončil a v 53. minutě poslal svůj tým do vedení. O pár minut později následovala červená karta na straně domácích. Hned z této šance španělský celek udeřil podruhé a bylo téměř rozhodnuto. Sheriff se v druhém poločase kromě beznadějných střel z dálky k ničemu nedostal a zaslouženě prohrál 0:2.

90+3

90+2

Centr Akanbiho adresovaný do vápna našel pouze hlavu Pacheca, který míč odhlavičkoval.

90+1

Kubo se při snaze získat míč, dopustil nedovoleného zákroku.

90

Rozhodčí nastaví 3 minuty navíc.

88

Ouatarra se snažil dostat do vápna, ale byl včas dostoupen a o míč odebrán.

86

Faul Fernándeze u postranní čáry, míč do hry uvede Radeljič.

84

Real Sociedad si momentálně vyměňuje míč v zadních řadách a nikam se nežene.

82

Rico potáhl míč po lajně a našel volného spoluhráče ve středu hřiště, který dobře rozvíjející se šanci bohužel přibrzdil.

81

Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
ze hřiště odchází Alexander Sörloth, přichází Jon Karrikaburu.

80

Hra je teď přerušena. Kubo schytal úder loktem, ale naštěstí to nebude nic závažného.

79

Na míči je momentálně tým Sheriffu, ale bezradně si přihrává na své polovině hřiště.

77

Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol:
ze hřiště odchází Felipe Vizeu, přichází Patrick Kpozo.

ze hřiště odchází Mikel Merino, přichází Asier Illarramendi,
ze hřiště odchází Brais Méndez, přichází Benat Turrientes.

75

Hráči Sheriffu si nejsou schopní poradit s obranou Realu Sociedad a střílí z jakékoliv pozice. Bohužel pro ně však úplně mimo.

73

73. Spálená šance Merina

73

Tak teď tomu snad nevěří ani sám Merino! Mendéz excelentně prostrčil přihrávku mezi celou obranou Sheriffu a našel volného Merina, který dobáhal na malé vápno, ale nepochopitelně z bezprostřední blízkosti bránu přestřelil.