3:1
konec (2:0)
06.10.2022, 18:50 • Stade Louis-II, Monaco • Skupina H • Marek Baloun (@BalounMarek)
Tipsport: 1.49 4.61 6.65 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.49 - 4.61 - 6.65
AS Monaco – Trabzonspor AŞ
3:1
konec (2:0)
Branky: 14. Ben Yedder (Embolo), 45+2. Ben Yedder (pen.), 55. Disasi (Embolo) – 72. Bakasetas (Bozok)
Karty: 22. Vanderson (ASM), 74. Diatta (ASM) – 4. Denswil (TRA) 11. M. Gómez (TRA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:6.
AS Monaco:
Nübel – C. Henrique, Badiashile, Disasi, Vanderson (65. Maripán) – Golovin (73. Minamino), Fofana, Mo. Camara (65. Jean Lucas), Diatta – Embolo (57. Volland), Ben Yedder (C) (57. Boadu).
Náhradníci: Didillon – Akliouche, Jakobs, Martins, Matazo, Sarr, Babai.
Trenér: Philippe Clement
Trabzonspor AŞ:
Çakır (C) – Elmali, Denswil, Bartra, Larsen – Siopis (73. Ömür), Hamšík (56. Bakasetas) – Bardhi (82. Ünüvar), Yazıcı (56. Bozok), Trézéguet (73. Djaniny) – M. Gómez.
Náhradníci: Tepe – Erdoğan, Gbamin, Haspolat, Lahtimi, Türkmen, Hugo.
Trenér: Abdulláh Avci
Rozhodčí: Kruashvili – Varamishvili, Pipia
Diváci:
Curych – Eindhoven 18:45 1:5
CZ Bělehrad – Ferencváros 18:45 4:1
Helsinki – Ludogorec 18:45 1:1
Malmö – Union Berlín 18:45 0:1
Omonia Nikósie – Manchester Utd. 18:45 2:3
Sturm Graz – Lazio 18:45 0:0
Šeriff – Real Sociedad 18:45 0:2
Monaco – Trabzonspor 18:50 3:1
Arsenal – Bodo/Glimt 21:00 3:0
AS Řím – Real Betis 21:00 1:2
Braga – Saint Gilloise 21:00 1:2
Fenerbahce – Larnaka 21:00 2:0
Freiburg – Nantes 21:00 2:0
Midtjylland – Feyenoord 21:00 2:2
Olympiakos – Karabach 21:00 0:3
Rennes – Dynamo Kyjev 21:00 2:1
Silkeborg – FCSB 18:45 5:0
Anderlecht – West Ham 18:45 0:1
Lech Poznaň – H. Be'er Sheva 18:45 0:0
Slovácko – Nice 18:45 0:1
Dnipro-1 – Vaduz 18:45 2:2
Molde – Shamrock 18:45 3:0
Sivasspor – FC Ballkani 18:45 3:4
Pjunik – Žalgiris Vilnius 18:45 2:0
RFS Riga – Başakşehir 21:00 0:0
Hearts – Fiorentina 21:00 0:3
Villarreal – Austria 21:00 5:0
Kolín nad Rýnem – Partizan Bělehrad 21:00 0:1
Alkmaar – Apollon Limassol 21:00 3:2
Gent – Djurgården 21:00 0:1
Slavia – Kluž 21:00 0:1
Basilej – Slovan Bratislava 21:00 0:2
90+4
90+4
90+4
90+3
90+2
90+2
90+2
90+1
90
90
89
88
88
88
86
85
84