0:1
konec (0:1)
06.10.2022, 21:00 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • Skupina D • Martin Dokulil
Tipsport: 1.54 4.4 6.19 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.54 - 4.4 - 6.19
1. FC Kolín nad Rýnem – FK Partizan Bělehrad
0:1
konec (0:1)
Branky: 10. Marković (Natcho)
Karty: 90+1. Ljubičić (KLN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:6.
1. FC Kolín nad Rýnem:
Schwäbe – Adamjan, Dietz (71. Tigges), Duda (71. Uth), Huseinbasic (61. Maina), Kainz (61. Ljubičić) – Kilian, Martel, K. Pedersen (61. Hector), Schindler – Soldo.
Náhradníci: Urbig – Hübers, Schmitz, Schwirten, Schirí, Smajić, Strauch.
Trenér: Steffen Baumgart
FK Partizan Bělehrad:
Popović – Diabaté, Filipović, R. Gomes, Marković, Menig (67. Andrade) – Pavlović (78. Lutovac), Natcho, H. Traoré, Vujačić, Urošević (89. Šehović).
Náhradníci: Lukač, Stevanović – M. Ilić, Baždar, N. Jović, Saničanin, Pantić, N. Terzić, Živković.
Trenér: Gordan Petrić
Rozhodčí: Bengoetxea
Diváci:
Curych – Eindhoven 18:45 1:5
CZ Bělehrad – Ferencváros 18:45 4:1
Helsinki – Ludogorec 18:45 1:1
Malmö – Union Berlín 18:45 0:1
Omonia Nikósie – Manchester Utd. 18:45 2:3
Sturm Graz – Lazio 18:45 0:0
Šeriff – Real Sociedad 18:45 0:2
Monaco – Trabzonspor 18:50 3:1
Arsenal – Bodo/Glimt 21:00 3:0
AS Řím – Real Betis 21:00 1:2
Braga – Saint Gilloise 21:00 1:2
Fenerbahce – Larnaka 21:00 2:0
Freiburg – Nantes 21:00 2:0
Midtjylland – Feyenoord 21:00 2:2
Olympiakos – Karabach 21:00 0:3
Rennes – Dynamo Kyjev 21:00 2:1
Silkeborg – FCSB 18:45 5:0
Anderlecht – West Ham 18:45 0:1
Lech Poznaň – H. Be'er Sheva 18:45 0:0
Slovácko – Nice 18:45 0:1
Dnipro-1 – Vaduz 18:45 2:2
Molde – Shamrock 18:45 3:0
Sivasspor – FC Ballkani 18:45 3:4
Pjunik – Žalgiris Vilnius 18:45 2:0
RFS Riga – Başakşehir 21:00 0:0
Hearts – Fiorentina 21:00 0:3
Villarreal – Austria 21:00 5:0
Kolín nad Rýnem – Partizan Bělehrad 21:00 0:1
Alkmaar – Apollon Limassol 21:00 3:2
Gent – Djurgården 21:00 0:1
Slavia – Kluž 21:00 0:1
Basilej – Slovan Bratislava 21:00 0:2
90+8
90+4
90+3
90+1
90+1
90+1
89
ze hřiště odchází Slobodan Urošević, přichází Zlatan Šehović.
86
85
83
82
81
80
79
78
ze hřiště odchází Andrija Pavlović, přichází Aleksandar Lutovac.
75
71
ze hřiště odchází Florian Dietz, přichází Steffen Tigges,
ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Mark Uth.