Evropská konferenční liga

Silkeborg IF – FCSB

5:0

konec (3:0)

06.10.2022, 18:45 • Jysk Park (Silkeborg) • Skupina B • Info o změnách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri))

Tipsport: 1.55 4.26 6.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 3:5. (20:37:48)
Zápas je u konce. Silkeborg absolutně rozstřílel FSCB. Po třech gólech z prvního poločasu přidal ještě další dva a zvítězil 5:0. V tabulce se tak posunul na třetí místo, kde má tři body. FCSB je poslední s jedním bodem.

90+3

87

Střídání v týmu FCSB:
ze hřiště odchází Răzvan Oaidă, přichází Rachid Bouhenna.

82

Střídání v týmu Silkeborg IF:
ze hřiště odchází Sebastian Jörgensen, přichází Anders Dahl.

75

ze hřiště odchází Stefán Thórdarson, přichází Robert Gojani.

71

71. Tonni ADAMSEN - 5:0

71

Silkeborg právě vstřelil branku!
Autorem branky je TONNI ADAMSEN. Asistence: Lukas Engel.

67

ze hřiště odchází Kasper Kusk, přichází Sören Tengstedt,
ze hřiště odchází Oliver Sonne, přichází Robin Öström,
ze hřiště odchází Nicklas Helenius, přichází Tonni Adamsen.

64

Žlutá karta pro tým FCSB (Octavian Popescu).

58

58. Stefán THÓRDARSON - 4:0

58

Autorem branky je STEFÁN THÓRDARSON. Asistence: Kasper Kusk.

46

ze hřiště odchází Marco Dulca, přichází Eduard Radaslavescu,
ze hřiště odchází Andrei Dumiter, přichází Alexandru Musi,
ze hřiště odchází Bogdan Rusu, přichází Ianis Stoica.

46

První poločas je minulostí. Silkeborg ukázal jasnou převahu, když nastřílel hned tři branky, a byl jasně lepší i statisticky. Přitom na tři branky potřeboval jen tři střely na branku. Soupeř se na branku nepokusil vystřelit ani jednou. Za aktuálního stavu by se tak FCSB propadlo až na poslední místo tabulky.

45+2

35

Autorem branky z pokutového kopu je NICKLAS HELENIUS.

35

Žlutá karta pro tým FCSB (David Miculescu).

5:0

konec (3:0)

Branky: 3. Klynge (S. Jörgensen), 8. Kusk (S. Jörgensen), 35. Helenius (pen.), 58. Thórdarson (Kusk), 71. Adamsen (Engel)

Karty:   15. Dulca (STB), 35. Miculescu (STB), 64. Oc. Popescu (STB)

Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 3:5.

Silkeborg IF: Larsen – Sonne (67. Öström), Salquist, Felix, Engel – Thórdarson (75. Gojani), Brink, Klynge – S. Jörgensen (82. A. Dahl), Helenius (67. Adamsen), Kusk (67. Tengstedt).
Náhradníci: Andrésen, Hedvall – Busch, Calisir, Kaalund, Klitten, Oggesen.

Trenér: K. Nielsen

FCSB: Târnovanu – Boboc, Dawa, Haruț, Pantea – Dulca (46. Radaslavescu), Oaidă (87. Bouhenna) – Miculescu, Dumiter (46. Musi), Oc. Popescu – Rusu (46. Stoica).
Náhradníci: Vlad – Crețu, Șerban.

Trenér: N. C. Dica