Evropská konferenční liga

RSC Anderlecht – West Ham United

0:1

konec (0:0)

06.10.2022, 18:45 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Skupina B • Jan Prošek

Tipsport: 3.02 3.38 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

West Ham United vyhrává tento zápas na půdě soupeře, jako jediný se prosadil Gianluca Scamacca v 79. minutě. (20:39:15)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:9. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:0.

90+4

90+4

Lior Refaelov rozehrával volný kop, ale do výraznější šance se jeho tým dostat nedokázal.

90+3

Žlutá karta pro tým West Ham United (Flynn Downes). Hostující hráč fauloval soupeře, hrát tak budou domácí.

90+1

Rohový kop měl k dispozici Anderlecht, ale k ohrožení branky se vůbec nedostal.

90+1

Lucas Paquetá byl hodně důrazně dohraný soupeřem, Michael Amir Murillo byl tím, kdo fauloval.

90+1

Čtyři minuty uvidíme navíc.

90

Pablo Fornals to zkoušel individuálně, ale minul branku o pořádný kus.

90

Ještě jeden rohový kop pro domácí fotbalisty. Ani s tímto centrem neměl brankář výraznější problémy.

89

Dostáváme se do samotného závěru zápasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Hosté drží těsné vedení.

88

Rohový kop bude rozehrávat domácí celek, Lior Refaelov poslal míč před branku, ale obrana si dokázala poradit.

86

Střídání v týmu RSC Anderlecht:
ze hřiště odchází Amadou Diawara, přichází Sebastiano Esposito.

86

ze hřiště odchází Hannes Delcroix, přichází Moussa N'Diaye.

Střídání v týmu West Ham United:
ze hřiště odchází Jarrod Bowen, přichází Pablo Fornals.

84

Fábio Silva měl na kopačce vyrovnání, ale brakář Alphonse Aréola se výborně natáhl a dokázal jeho projektil zastavit. Obrovská šance domácích, brankář zasáhl na čáře.

82

Žlutá karta pro tým West Ham United (Vladimír Coufal).

81

Domácí celek se pokouší rychle vyrovnat, ale obrana West Hamu je hodně pozorná a nedává soupeři mnoho prostoru.