Evropská konferenční liga

KAA Gent – Djurgårdens IF

0:1

konec (0:1)

06.10.2022, 21:00 • Ghelamco Arena, Gent • Skupina F • Info o změnách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri))

Tipsport: 1.59 3.96 6.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:10. (23:02:44)
I přes pět změn v sestavě a velkou dominanci se nakonec Gentu nepodařilo hubený jednobrankový náskok soupeře stáhnout. Djurgardens vystřelil jen dvakrát na branku, zatímco domácí sedmkrát, celkem dokonce pálili dvacetkrát. Držení míče také bylo ve prospěch domácích, a to 61:39 procentům. Švédové si připisují tři body a jsou nyní s celkovými sedmi na prvním místě skupiny F.

90+6

90+4

Žlutá karta pro tým Djurgårdens IF (Victor Edvardsen).

90+3

Střídání v týmu Djurgårdens IF:
ze hřiště odchází Rasmus Schüller, přichází Besard Sabović.

84

ze hřiště odchází Joel Asoro, přichází Jesper Löfgren,
ze hřiště odchází Hampus Finndell, přichází Emmanuel Banda.

84

Střídání v týmu KAA Gent:
ze hřiště odchází Vadis Odjidja-Ofoe, přichází Julien De Sart.

73

Žlutá karta pro tým Djurgårdens IF (Joel Asoro).

72

ze hřiště odchází Alessio Castro-Montes, přichází Ibrahim Salah,
ze hřiště odchází Hong Hjun-seok, přichází Núrio Fortuna.

71

ze hřiště odchází Haris Radetinac, přichází Gustav Wikheim.

66

Žlutá karta pro tým Djurgårdens IF (Hampus Finndell).

46

ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Elisha Owusu,
ze hřiště odchází Laurent Depoitre, přichází Andrew Hjulsager.

46

První poločas je minulostí. Djurgardens se ujal vedení brankou Finndella až ve 38. minutě. Statisticky byl ale o dost lepší Gent, i když se mu skórovat nepodařilo. Celkem vypálil pětkrát na branku, měl 61% držení míče a připsal si i pět rohů. K srovnání mu to ale i tak zatím nestačilo.