2:2
konec (1:1)
06.10.2022, 18:45 • Košická futbalová aréna (Košice) • Skupina E • Info o změnách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri))
Tipsport: 1.55 4.19 6.4 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.55 - 4.19 - 6.4
SK Dnipro-1 – FC Vaduz
2:2
konec (1:1)
Branky: 5. Dovbyk (Busanello), 78. Pichaljonok (Dovbyk) – 26. Fehr (Ulrich), 47. Gasser (M. Gajić)
Karty: 65. Blanco (DN1), 90+4. Svatok (DN1) – 67. Fosso (VAD), 83. Djokic (VAD), 87. Omerovic (VAD)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:16.
SK Dnipro-1:
Walef – Adamjuk (46. Blanco), Sarapij, Svatok, Busanello – Babenko, Rubčynskij (62. Gromov), Huculjak (46. Lučkevič, 50. Tančik) – Pichaljonok, Hamače (46. Gorbunov) – Dovbyk.
Náhradníci: Rybak, Jurčuk – Bahlouli, Kohut, Kononov, Nazarenko.
Trenér: O. Kucher
FC Vaduz:
Chande – Gasser, Isik, Traber – Ulrich, Fosso, M. Gajić (72. Hasler), Fehr (90+2. Goelzer) – Cicek (72. Djokic) – Sasere (72. Rastoder), Sutter (82. Omerovic).
Náhradníci: Foser, Büchel – Hadzi, Iodice, Xhemajli, Dobras.
Trenér: A. Mangiarratti
Rozhodčí: F. Jović (Chorvatsko)
Diváci:
Curych – Eindhoven 18:45 1:5
CZ Bělehrad – Ferencváros 18:45 4:1
Helsinki – Ludogorec 18:45 1:1
Malmö – Union Berlín 18:45 0:1
Omonia Nikósie – Manchester Utd. 18:45 2:3
Sturm Graz – Lazio 18:45 0:0
Šeriff – Real Sociedad 18:45 0:2
Monaco – Trabzonspor 18:50 3:1
Arsenal – Bodo/Glimt 21:00 3:0
AS Řím – Real Betis 21:00 1:2
Braga – Saint Gilloise 21:00 1:2
Fenerbahce – Larnaka 21:00 2:0
Freiburg – Nantes 21:00 2:0
Midtjylland – Feyenoord 21:00 2:2
Olympiakos – Karabach 21:00 0:3
Rennes – Dynamo Kyjev 21:00 2:1
Silkeborg – FCSB 18:45 5:0
Anderlecht – West Ham 18:45 0:1
Lech Poznaň – H. Be'er Sheva 18:45 0:0
Slovácko – Nice 18:45 0:1
Dnipro-1 – Vaduz 18:45 2:2
Molde – Shamrock 18:45 3:0
Sivasspor – FC Ballkani 18:45 3:4
Pjunik – Žalgiris Vilnius 18:45 2:0
RFS Riga – Başakşehir 21:00 0:0
Hearts – Fiorentina 21:00 0:3
Villarreal – Austria 21:00 5:0
Kolín nad Rýnem – Partizan Bělehrad 21:00 0:1
Alkmaar – Apollon Limassol 21:00 3:2
Gent – Djurgården 21:00 0:1
Slavia – Kluž 21:00 0:1
Basilej – Slovan Bratislava 21:00 0:2
90+6
90+4
90+2
ze hřiště odchází Fabio Fehr, přichází Anthony Goelzer.
87
83
82
ze hřiště odchází Manuel Sutter, přichází Anes Omerovic.
78
78. Olexandr PICHALJONOK - 2:2
78
Autorem branky je OLEXANDR PICHALJONOK. Asistence: Artěm Dovbyk.
72
ze hřiště odchází Milan Gajić, přichází Nicolas Hasler,
ze hřiště odchází Franklin Sasere, přichází Elmin Rastoder,
ze hřiště odchází Tunahan Cicek, přichází Dejan Djokic.
67
65
62
ze hřiště odchází Valentyn Rubčynskij, přichází Arťom Gromov.
50
ze hřiště odchází Valerij Lučkevič, přichází Volodymyr Tančik.
47
47. Cédric GASSER - 1:2
47
Autorem branky je CÉDRIC GASSER. Asistence: Milan Gajić.
46
ze hřiště odchází Janis Hamače, přichází Serhij Gorbunov,
ze hřiště odchází Oleksij Huculjak, přichází Valerij Lučkevič,
ze hřiště odchází Volodymyr Adamjuk, přichází Domingo Blanco.
46