konec (0:0)

06.10.2022, 18:45 • UPC-Arena, Graz • Skupina F • Pavel Brada

Tipsport: 4.14 3.95 1.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:13. (20:50:21)
Dnes jsme gól neviděli, oba týmy se tak v tabulce posunou na 4 body, "odveta" se bude hrát za týden na stadionu Lazia.

Nejblíže ke gólu byl Ciro Immobile, který v 80. minutě po sólové akci na chvilku poslal Lazio do vedení, jeho radost ale byla velmi krátká, protože videorozhodčí odhalil jeho těsný ofsajd. Domácí budou litovat hlavně začátku 2. poločasu, to měli Lazio asi dvacet minut pod zámkem, žádnou větší šanci si ale nevytvořili a po druhé žluté kartě Gazibegoviće se už jenom bránili.

90+5

90+5

Poslední akce Lazzariho byla neúspěšná, zápas končí.

90+5

Žlutá karta pro tým SK Sturm Graz (Otar Kitejšvili).

90+4

Laziu se obléhání domácí branky vůbec nedaří.

90+3

Manprit Sarkaria trefil svým centrem pouze náruč Provedela.

90+3

Po rohu Lazia a nákopu domácích už se faul na Fuseiniho píská.

90+2

Mohammed Fuseini se probíjel do rozhozené hostující obrany, žádal si faul, který by asi znamenal 2. žlutou kartu pro Patrica, rozhodčí ale žádný nedovolený zákrok neviděl.

90+1

V 2. poločase se bude nastavovat 5 minut.

90

Matteo Cancellieri teď vyslal střelu nebo možná centr, každopádně to bude odkop od branky, protože míč opustil hrací plochu.

89

Faul na Zaccagniho zastavuje postupný útok Lazia.

89

Žlutá karta pro tým S. S. Lazio (Patric).

88

Centr Lazia zleva odvrátila obrana Sturmu.

86

Luis Alberto poslal po elegantní stahovačce míč na Zaccagniho, který svým obstřelem na zadní tyč minul.

84

Střídání v týmu SK Sturm Graz:
ze hřiště odchází Alexander Prass, přichází Sandro Ingolitsch.

83

Busaj našel centrem na zadní tyči Cancellieriho, který slabou hlavičkou nenadělal žádné problémy domácímu brankáři.