06.10.2022, 21:00 • Skupina A • Tomáš Kubečka

Tipsport: 8.12 4.98 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

ze hřiště odchází Riccardo Saponara, přichází Nicolás González.

79

79. Luka JOVIĆ - 0:3

79

Fiorentina právě vstřelila branku! Hostující celek přidává třetí branku! Fiorentina po ubráněném rohu předvedla ukázkový přechod do ofenzivy. Pěkný brejk navíc skončil přihrávkou do vápna a snadným gólem pro LUKU JOVIČE!

77

Střídání v týmu Heart of Midlothian FC:
ze hřiště odchází Barrie McKay, přichází Gary Mackay-Steven.

76

ze hřiště odchází Josh Ginnelly, přichází Alan Forrest.

75

ze hřiště odchází Sofján Amrábat, přichází Alessandro Bianco,
ze hřiště odchází Cristiano Biraghi, přichází Dodô.

61

ze hřiště odchází Connor Smith, přichází Nathaniel Atkinson.

58

Žlutá karta pro tým Heart of Midlothian FC (Orestis Kiomourtzoglou).

55

ze hřiště odchází Lawrence Shankland, přichází Stephen Humphrys,
ze hřiště odchází Jorge Grant, přichází Cameron Devlin.

49

49. Červená karta

49

Velký problém pro domácí celek! Joviče totiž ve vyložené šanci fauloval Neilson, který musí do sprchy!

47

ze hřiště odchází Igor, přichází Nikola Milenković.

43

43. Christian KOUAMÉ - 0:2

43

Fiorentina právě vstřelila branku! Italský celek v závěru první půle přidává druhou branku! Domácí defenziva nedokázala odvrátit centr z levé strany. K padajícímu míči se dostal CHRISTIAN KOUAMÉ a akrobatickým zakončením rozvlnil síť!

27

Žlutá karta pro tým ACF Fiorentina (Cristiano Biraghi).

5

5. Rolando MANDRAGORA - 0:1

5

Fiorentina právě vstřelila branku! Hostující celek se po pěti minutách dostává do vedení! Fiorentina kombinovala na polovině soupeře. Terzič nakonec z pravé strany odcentroval na malé vápno a osamocený ROLANDO MANDRAGORA se prosadil hlavou!

0:3

konec (0:2)

Branky: 5. Mandragora (A. Terzić), 43. Kouamé, 79. L. Jović (Kouamé)

Karty:   58. Kiomourtzoglou (HEA) – 27. Biraghi (FIO)   49. Neilson (HEA)

Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 1:10. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 11:15.

Heart of Midlothian FC: Gordon – Neilson, Kingsley, Cochrane – C. Smith (61. Atkinson), Grant (55. Devlin), Kiomourtzoglou, Halliday – Ginnelly (76. Forrest), Shankland (55. Humphrys), McKay (77. Mackay-Steven).
Náhradníci: Clark, Stewart – Haring, Henderson, M. Smith, Sibbick.

ACF Fiorentina: Gollini – A. Terzić, Martínez, Igor (47. Milenković), Biraghi (75. Dodô) – Bonaventura (90. Żurkowski), Amrábat (75. Bianco), Mandragora – Kouamé, L. Jović, Saponara (81. N. González).
Náhradníci: Cerofolini, Terracciano – A. Cabral, Duncan, Maleh, Ranieri, Venuti.