Kvalifikace MS (Evropa)

Německo – Severní Makedonie

1:2

konec (0:1)

31.03.2021, 20:45 • Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg • Skupina J • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.11 10.1 21.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:03:24)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:0. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:14.
Utkání je u konce a my se dočkali obrovského překvapení! Německo sice po přestávce mohutně tlačilo, snažilo se o obrat ve skóre, ale vrcholem byl jediný gól, když v 63. minutě proměnil Ilkay Gündoğan pokutový kop za zákrok na Saného. Další útočná snaha pohořela na dobře pracující obraně soupeře. V závěru navíc Severní Makedonie podnikla výpad, a ten byl proměněn Eljifem Elmasem. Psala se 85. minuta a Německo muselo pospíchat do útoku. Jenže i přes celkem devět nastavených minut se k vyrovnání nedostalo a zápas skončil výsledkem 1:2. Německo je po této nečekané porážce na třetím místě tabulky se šesti body, Severní Makedonie poskočila na druhé místo se stejným počtem.

90+9

90+9

Dimitrievski míč dokázal vyboxovat mimo své vápno, tohle už pro hosty vypadá velice dobře.

90+8

Přímý kop pro Německo, do vápna už běží i ter Stegen.

90+7

Stále nehrajeme, neboť hlavně domácí Can vypadá hodně otřeseně, ale už i on odchází do zámezí a bude se pokračovat v deseti na obou stranách.

90+6

Ještě jedno přerušení, po srážce hlavami zůstali na trávníku ležet domácí Emre Can a Stefan Ristovski.

90+5

Německo už otevírá obranu a hosté mají možnost držet hru na útočné polovině. Po jednom takovém průniku přišla i střela, jenže z těsného ofsajdu.

90+4

Goretzka fauloval při útočení Velkovskiho, hosté si dají s rozehrou hodně načas.

90+3

Ještě jedna žlutá karta, domácí Emre Can ji dostal za posouvání míče při rozehrání přímého kopu z vlastní půlky.

90+2

Zpoza pokutového území se o střelu pokusil domácí Sané, šlo to opravdu velký kus nad branku.