31.03.2021, 18:00 • Stadion Stožice, Ljubljana • Skupina D • Michal Raška

Tipsport: 5.18 3.75 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:52:50)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 0:8. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:13.
Je konec. Portugalsko zvládlo tento zápas na jedničku a zvítězilo nad Švýcarskem 3:0. Hosté vstoupili do tohoto zápasu velmi dobře a už ve 3. minutě otevřel brankový účet Diogo Queirós. Posléze se ovšem nebylo moc na co dívat a ve 39. minutě se dostal do šance Tiago Tomás, který ale vedení nezvýšil. V 60. minutě zvýšil vedení hostů na dvě branky Trincão a o pět minut později se trefil také Francisco Conceição. V 72. minutě ještě uviděl červenou kartu domácí Miro Muheim.

90+2

90+2

Znovu to byl Francisco Conceição, jenž se snažil prodrat po pravém křídle, ale tentokrát mu obránce vystavil stopku.

90+1

Francisco Conceição se dostal z pravého křídla do vápna, ale jeho následná přízemní střela skončila v moci gólmana.

90

Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

90

Filipe Soares podrazil Jérémyho Guillemenota uprostřed hřiště, ale Švýcarsko dlouho u míče nezůstalo.

88

Ovšem standardní situace se dnes Švýcarům vůbec nedaří a Portugalci mají znovu míč ve svém držení.

87

Bastien Toma se nyní dostal ke střele, ale ta byla zblokována mimo bránu a následuje rohový kop.

86

Další nákop Švýcarů skončil pouze u hostujícího hráče a Portugalsko zvládá konec utkání skvěle.

85

Domácí mužstvo nyní kombinuje na pravé straně, ale následný centr odkopl do bezpečí Diogo Leite.

83

Jérémy Guillemenot se posléze vydal do protiútoku, ovšem ani ten neměl nárok na úspěch.

82

Thierry Correia si chtěl obhodit na pravé straně Leonidase Stergioua, ale ten jeho myšlenku přečetl.

81

Zápas už se pouze dohrává a ani jeden celek nehraje ne nějaké velké tempo.

79

Zblokovaná přihrávka z kopačky hostujícího hráče skončila jen u domácího gólmana.

77

Po rohovém kopu se do odraženého míče opřel Toni Domgjoni, ale jeho rána letěla hodně vedle.

76

Thierry Correia zbytečně přišel o míč na své polovině a Švýcarsko posléze vybojovalo rohový kop.

74

Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Dan Ndoye, přichází Leonidas Stergiou.