31.03.2021, 20:45 • Windsor Park, Belfast • Skupina C • Michal Raška

Tipsport: 1.82 3.22 5.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:41:08)
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 17:17.
Je konec. Severní Irsko pouze remizovalo s Bulharskem bez branek. Největší, ale také jedinou příležitost v prvním poločase měl ve 22. minutě Stuart Dallas, ale jeho hlavička skončila na břevně. Ve 48. minutě se Whyte dostal ke střele, ale Naumov si připsal úspěšný zákrok. Nakonec se v nastaveném čase prodral ke hlavičce Bulhar Dimitar Illiev, ale Bailey Peacock-Farrell podržel Severní Irsko famózním zákrokem.

90+3

90+2

Kyle Lafferty nyní neudržel nervy a za svoje nesportovní chování uviděl žlutou kartu.

90+1

90+1. Fantastický zákrok Peacock-Farrella proti hlavičce Dimitara Ilieva!

90+1

Dimitar Iliev mohl být hrdinou Bulharska, ale jeho zakončení hlavou fantastickým zákrokem vychytal Bailey Peacock-Farrell!

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90

Bulhaři tentokrát získali rohový kop z pravé strany.

89

Daniel Naumov si znovu poradil bez problémů a získal do svých rukou centr z pravého křídla.

88

Ovšem tentokrát standardní situace nepřinesla nic nebezpečného a bude z toho jen odkop od svatyně Naumova.

87

Matthew Kennedy se opět snažil odcentrovat z levé strany, ale obrana Bulharska předvedla další blok a následovat bude rohový kop.

86

Atanas Iliev se posléze dopustil tvrdého faulu na Cathcarta a uviděl zaslouženou žlutou kartu.

85

Niall McGinn se už ocitl ve vápně v dobré příležitosti, ale nakonec byl jeho pokus zblokován a následuje rohový kop.

83

Kyle Lafferty se po pár desítkách vteřin na hrací ploše málem dostal ke hlavičce po centru Kennedyho, ale balón nakonec skončil jen za bránou.

82

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Josh Magennis, přichází Kyle Lafferty.

81

Jamal Lewis zkoušel vypálit z dálky, ale jeho pokus byl zblokován. Posléze se tak do protiútoku dostalo Bulharsko, ale Steven Davis poslal k zemi Andreu Hristova.

80

Zbývá posledních deset minut plus nějaké nastavení a stále marně čekáme na úvodní branku.