0:0
konec (0:0)
25.07.2019, 00:15 • Estadio Pedro Bidegaín • Osmifinále • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)
CA San Lorenzo de Almagro – Club Cerro Porteño
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 24. Cerutti (SLR), 90+3. Reniero (SLR) – 22. Espínola (CRR), 41. F. Carrizo (CRR), 47. Amorebieta (CRR), 53. Arzamendia (CRR), 57. Larrivey (CRR), 84. Churín (CRR), 90+5. Novick (CRR) 64. Espínola (CRR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 9:0. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:18.
CA San Lorenzo de Almagro:
Torrico – Salazar, Coloccini, Senesi, B. Pittón – Menossi, Poblete (75. Reniero) – Cerutti (69. Barrios), Belluschi, Fértoli – Bareiro (81. Blandi).
Náhradníci: Devecchi – Barrios, Blandi, Botta, Ferrari, Insaurralde, López, Pereyra, Peruzzi, M. Pittón, Reniero.
Trenér:
Club Cerro Porteño:
J. Carrizo – Espínola, Cáceres, Amorebieta, Arzamedia – Colmán (59. Novick), Aguilar, Villasanti, F. Carrizo – Larrivey (78. Churín), Valdez (67. Candia).
Náhradníci: Muñoz – Candia, Churín, Díaz, Fariña, Novick, Palau, Patiño, Ruíz, Saiz.
Trenér:
Rozhodčí: Tobar Vargas
Diváci:
Odveta: Cerro Porteño - San Lorenzo 2:1
Pjunik – Jablonec 15:30 2:1
Ventspils – Gżira United 16:45 4:0
Gabala – Dinamo Tbilisi 17:00 0:2
Partizani – Šeriff 17:30 0:1
Larnaka – Levski 17:30 3:0
Utrecht – Zrinjski Mostar 18:30 1:1
Čichura – Aberdeen 18:45 1:1
Honvéd – Universitatea Craiova 18:55 0:0
Salihorsk – Esbjerg 19:00 2:0
Alaškert – FCSB 19:00 0:3
Ml. Boleslav – Ordabasy 19:00 1:1
Molde – Čukarički 19:00 0:0
Flora – Frankfurt 19:00 1:2
Yeni Malatyaspor – Olimpija Lublaň 19:00 2:2
Gdańsk – Brøndby 19:00 2:1
Haugesund – Sturm Graz 19:00 2:0
Arsenal Tula – Neftçi Baku 19:00 0:1
Connah's Quay – Partizan 19:30 0:1
Loko Plovdiv – Trnava 19:30 2:0
Sofia – Osijek 19:30 1:0
H. Be'er Sheva – Kajrat 19:30 2:0
Piast Gliwice – Riga FC 20:00 3:2
Fehérvár – Vaduz 20:00 1:0
Norrköping – FK Liepāja 20:00 2:0
Luzern – KÍ Klaksvík 20:15 1:0
Jeunesse Esch – Guimarães 20:30 0:1
Aris Soluň – AEL Limassol 20:30 0:0
Alkmaar – Häcken 20:30 0:0
Gent – Constanta 20:30 6:3
Dunajská Streda – Atromitos 20:30 1:2
Wolves – Crusaders 20:45 2:0
Štrasburk – Maccabi Haifa 20:45 3:1
Rangers – Niederkorn 20:45 2:0
Budućnost – Zorja Luhansk 20:45 1:3
Domžale – Malmö 20:45 2:2
Valur – Ludogorec 21:00 1:1
Shamrock – Apollon Limassol 21:00 2:1
Turín – Debrecín 21:00 3:0
Legia – KuPS 21:00 1:0
Espanyol – Stjarnan 21:00 4:0
81
78
75
69
67
59