0:0

konec (0:0)

25.07.2019, 19:00 • Molde Stadion, Molde • 2. předkolo • Gerard Filip

Tipsport: 1.33 5.46 9.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalších zápasů z předkol na viděnou. (20:56:15)
Dnešní utkání sledovalo 5360 diváků.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:7.
Je konec. Domácí po tlaku v prvním poločase nedokázali střelit branku, a to se jim nepovedlo ani v části druhé. V druhém poločase se převážně probudili hosté, kteří též měli kousek k brance, ovšem Craninx byl lepší. Utkání tedy končí remízou 0:0, což bych po první pauze nečekal, ale je to fotbal. O postupujícím se tedy rozhodne za tým v Bělehradu. Hráčem utkání byl zvolen zaslouženě brankář Čukarički, Nemanja Belič.

90+6

90+6

Omoijuanfo ještě zkoušel ohrozit brankáře, pomocí centru, ovšem i zde byl Belič připraven a myslím si, že si hráče utkání zaslouží.

90+5

Birmačevič přišel do hry v 61. minutě a nyní ze hry odchází, jelikož dostal druhou žlutou, tudíž červenou kartu.

90+4

Dordevič se pokoušel proklouznout na levé straně obranou, ti se ale semkli a skvěle a čistě ho obrali o míč.

90+3

Žlutou kartu dostává Aursnes (Molde FK).

90+2

Domácí se drží na polovině hostů a snaží se urvat výhru na svoji stranu!

90

Rozhodčí nastavuje šest minut!

88

Teď si domácí určitě oddychli!! Z pravé strany přilétl přesný centr na hlavičku Tediče, který je v Srbsku proslulý svými hlavičkami, ovšem teď chyběly centimetry!

86

Owusu běžel s míčem po pravé straně, dostal se s ním až na hranici brankoviště, tam ale neprošel přes dva obránce a bylo rázem po akci.

85

Domácí měli k dispozici nadějný přímý kop, který letěl na zadní tyč, ovšem i zde byl připravený dnes takřka neuvěřitelný Belič!!

84

Žlutou kartu dostává Birmančevič (FK Čukarički Bělehrad).

83

Střídání v týmu FK Čukarički Bělehrad: ze hřiště odchází Kovač, přichází Aleksič.

81

Belič musel opět zachraňovat! Dnes aktivní Omoijuanfo pronikl až k brankovišti, odkud vyslal pěknou ránu k tyči, tu mu ale vyrazil skvělým zákrokem Belič!

80

Do vápna domácích přilétl zajímavý centr, na jejímž konci se do zakončení tlačil Dordevič, ten ale na poslední chvíli netrefil balón a na gól tedy stále čekáme.

78

Utkání se pomalu blíží ke konci a stále jsme neviděli branku. Druhá část je mnohem vyrovnanější než ta první, což domácím moc do karet nehraje, zatímco remíza by pro hosty byla skvělá.