konec (0:0)

25.07.2019, 19:30 • Belle Vue (Rhyl) • 2. předkolo • Jan Štokman

Tipsport: 15.9 5.96 1.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní jediný gól - 0:1 - SCEKIC

Dnešní vypjaté utkání mezi Connah's Quay a Partizanem Bělehrad nám nabídlo pouhý jeden gól. Hosté byli v roli velkých favoritů, což splnili výraznou aktivitou, nikoliv však produktivitou. Domácí tým se zmohl na pouhopouhou jednu střelu, která byla zblokovaná. Slovenský sudí mimo jiné rozdal pět žlutých karet, všechny padly v 1. poločase.

Na jediný gól se čekalo až do 62. minuty, kdy se po levé straně dostal s míčem Zdjelar, jemným lobem poslal míč do prostoru před bránou, kde jej Tošič odhlavičkoval přímo na kopačku Aleksandara Scekice, jenž se blýsknul pohledným zakončením k pravé tyči (viz. gif). (23:33:54)
Pro domácí tým je těsná porážka 0:1 proti takovému mužstvu jistě velký úspěch.

90+4

90+3

Jeden z hráčů Connah's Quay se dostal v šestnáctce k hlavičce, která letěla šikovně do levé časti brány. Brankář Stojkovič byl při smyslech a nebezpečí zlikvidoval.

90+2

Bělehrad si může ulevit. Rohový kop soupeře odvrátili.

90+1

Sudí nastavuje 3 minuty!

90

Domácí mužstvo se rozhodně nevzdává a stále napíná své fanoušky. Před malou chvíli předvedli další útok, který skončil neúspěšně. Nyní však mají roh!

88

Jenže gólman Brass je dnes velmi pozorný a centr v pohodě zlikvidoval.

87

Miletic si teď vysloužil výbornou technikou faul. Partizan má výhodu, neboť bude zahrávat standartku.

86

Tošič chtěl obehrát před sebou stojícího hráče, ale míč mu vtipně odskočil.

86

Dlouhý aut navštívil vápno Bělehradu, ale k ohrožení jejich bráně nedošlo.

85

Autové vhazování pro červené.

83

Autor jediného gólu je po tvrdém pádu na trávník v ležící poloze a na nohy se mu vůbec nechce.

82

Domácí hráč Bakare vybojoval dobrou prací rohový kop pro svůj tým.

80

Statistiky držení míče 10 minut před koncem: Connah's Quay – 41% | 59% – Partizan Bělehrad

79

Hosté se provinili nedovoleným zákrokem na jednoho z hráčů protějšího týmu. Míč si tak bere domácí gólman, jenž bude rozehrávat.

Branky: 62. Scekic

Karty:   13. Woolfe (CQU), 45+1. Insall (CQU), 45+4. Horan (CQU) – 45+1. Tošič (PAB), 45+4. Stojkovič (PAB)

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 0:9. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 27:12.

Connah's Quay Nomads FC: Brass – Roberts, Holmes, Horan, Disney – Woolfe, Morris, Wilde, Owen, Poole – Insall.
Náhradníci: Green – Bakare, Farquaharson, Harrison, Harwood, Weir.

FK Partizan Bělehrad: Stojkovič – Soumah, Ivanovic, Scekic, Pavlovič – Zdjelar, Uroševič, Tošič – Ostojič, Sadiq, Miletic.
Náhradníci: Stevanovic – Brezancic, Lutovac, Ozegovic, Smiljanic, Stevanovic, Vujacic.

Rozhodčí: Michal Očenaš

Odveta: Partizan Bělehrad - Connah's Quay 3:0

Pjunik – Jablonec 15:30 2:1

Ventspils – Gżira United 16:45 4:0