International Champions Cup

ACF Fiorentina – Benfica Lisabon

1:2

konec (1:1)

25.07.2019, 02:05 • Red Bull Arena (Harrison, New Jersey) • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 4.46 3.98 1.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Benfica Lisabon se posunula na druhou příčku za Arsenal, se s vámi loučím a přeji vám příjemný vstup do čtvrtečního dne. (04:03:43)
Sledovali jsme napínavé a hlavně vyrovnané utkání, které bylo rozhodnuto až v nastaveném čase, kdy se prosadil Brazilec Caio! Benfica se tak může radovat z vítězství, které se před zápasem očekávalo. Ovšem opak se stal pravdou, protože také Fiorentina hrála skvěle. Můžeme říct, že nevyhrál lepší tým, nýbrž šťastnější.

90+4

90+3

90+3. CAIO - 1:2

90+3

Benfica právě vstřelila branku!
Už to vypadalo, že zápas dojde k pokutovým kopům, avšak opak se stal pravdou! Přihrávka z pravé strany mířila na hranici velkého vápna, kde se nacházel osamocený CAIO, jeho pumelice pak zapadla přesně pod břevno. Autor gólu na oslavu schoval míč pod dres a strčil si palec do úst. Je asi jasné, komu branku věnoval.

90+1

K postranní čáře přistupuje čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukazuje, že se budou hráč ještě tři minuty.

90

Na levé straně dostal hodně prostoru Caio, který se pokusil najít spoluhráče nabíhajícího před branku. Jenže z branky vystoupil Dragowski, který celou situaci vyřešil.

90

Benfica Lisabon se hnala do další akce, která byla zakončená z velké dálky. Ovšem pokus mířil jen vysoko nad bránu, a tak se bude odkopávat od branky italského celku.

89

Vypadá to, že vyrovnané střetnutí doputuje až k pokutovým kopům. Ovšem oba celky ještě mají pár minut na to, aby rozhodly v normální hrací době.

88

Na druhé straně byl k vidění centr z levé strany, který mířil na zadní tyč, kde se nacházel Simeone. Domácí útočník si nejprve balon zpracoval a poté mířil do bližšího spodního rohu branky, kde už byl připravený Silar.

87

Přizvednutý míč mířil na zadní tyč, kde se nacházel Jota. Střídající hráč se prodral až na střed hřiště, ovšem jeho pokus mířil jen do brankářovy náruče.

86

Hráči v červených dresech dál hledají cestu před branku. Ovšem u postranní čáry byl k vidění faul, jenž dává Lisabonu právo volného kopu.

85

Italský tým už prostřídal téměř celou jedenáctku, jediným hráčem ze základní sestavy je Ranieri. Ovšem pokud se podíváme na hrací plochu, najdeme v útoku Benficu.

84

Základní hrací doba se blíží ke svému konci a my stále nevíme, kdo bude vítězem. Pokud chtějí hráči rozhodnout v normální hrací době, musejí se více tlačit do šestnáctek.

80

Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází De Tomas, přichází Caio.
Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Gabriel, přichází Jota.

80

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Cristoforo, přichází Lakti.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Benassi, přichází Dabo.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Venuti, přichází Baez.

78

Na druhé straně odcentroval přes obránce Biraghi, ovšem celou situaci nezavíral na zadní tyči žádný hráč v modrém. V posledních minutách hře schází lepší přesnost.

77

V posledních minutách určují Lisabonští tempo hry. Po pár přihrávkách putoval balon za šestnáctku, odkud vyslal nevydařený pokus De Tomas.

76

Hráči v červených dresech přenesli hru na pravou stranu, odkud přišel centr do šestnáctky. Ovšem obrana Fiorentiny znovu zasáhla a míč poslala daleko od branky.

1:2

konec (1:1)

Branky: 30. Vlahovič (Castrovilli) – 9. Seferović (De Tomas), 90+3. Caio (Chiquinho)

Karty:   50. Ranieri (FIO), 67. Biraghi (FIO) – 40. Dias (BNF), 48. Silva (BNF), 57. Gabriel (BNF)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 5:8. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:14.

ACF Fiorentina: Terracciano (46. Dragowski) – Venuti (80. Baez), Milenkovič (68. Hristov), Ranieri, Teržič (46. Biraghi) – Castrovilli (68. Eysseric), Cristoforo (80. Lakti), Benassi (C) (80. Dabo) – Saponara (68. Zurkowski), Vlahovič (68. Simeone), Sottil (46. Chiesa).
Náhradníci: Dragowski, Chiorra – Baez, Beloko, Biraghi, Ceccherini, Dabo, Eysseric, Hancko, Hristov, Chiesa, Koffi, Lakti, Montiel, Simeone, Zurkowski.

Benfica Lisabon: Zlobin (46. Silar) – Tavares, Dias, Ferro, Grimaldo – Pizzi (C)(74. Taarabt), Florentino (74. Fejsa), Gabriel (80. Jota), Silva (80. Caio) – De Tomas (80. Chiquinho), Seferović.
Náhradníci: Silar, Vlachodimos – Almeida, Cervi, Conti, Dantas, Ebuehi, Fejsa, Ferreira, Chiquinho, Caio, Jardel, Jota, Samaris, Taarabt, Zivković.

Rozhodčí: Sibiga