3:2

konec (0:1)

25.07.2019, 20:00 • Stadion Miejski • 2. předkolo • Milan Huppert

Tipsport: 1.33 4.93 12.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou úvodní zápas druhého předkola Evropské ligy, v němž Piast Gliwice porazil na domácím hřišti lotyšskou Rigu 3:2. O první branku se postarali hosté, když slabou přihrávku gólmanovi doběhl Roman Debelko, udělal kličku gólmanovi a poté trefil prázdnou bránu. Vyrovnání přišlo v 66. minutě, kdy se po centru z pravé strany prosadil Jakub Czerwiński. Gliwice převrátily výboj utkání na svou stranu v 82. minutě, kdy se rovněž hlavou prosadil Jorge Felix. Stejný hráč vstřelil gól i o tři minuty později, když přesně zakončil k pravé tyči po narážečce s Kirkeskovem. Nakonec ale polský mistr dvoubrankového vedení neudržel, po obrovském nedorozumění si totiž vlastní gól vstřelil Uroš Korun. Do odvety sice půjde Piast v lepší pozici, nebýt ale dvou zbytečných branek, mohlo už být o postupujícím téměř rozhodnuto.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:08:34)

90+5

90+4

Z hranice šestnáctky ještě vypálil Garcia, avšak Ozols mohl zůstat v klidu. Střela o pořádný kus minula jeho svatyni.

90+3

Piast se ještě snaží vzít si zpět vydřené dvoubrankové vedení, avšak zahuštěná obrana lotyšského celku už nechce připustit změnu stavu.

90+2

Riga musí být spokojená i přesto, že prohrává o jednu branku, vstřelené góly jim domácí totiž doslova věnovali.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby pět minut.

90

90. Biliński (RIG)

90

Žlutou kartu dostává Kamil Biliński (Riga FC).

87

Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Piotr Parzyszek, přichází Dominik Steczyk.

Korun (RIG) - 3:2

86

Riga FC právě vstřelil branku!
S brankami se nyní roztrhl pytel! Neskutečná minela stopera Koruna, který si zřejmě myslel, že jeho gólman stojí na brankové čáře a chtěl mu poslat malou domů. Jenže Plach si vybíhal pro balón čili byl mimo postavení, hlavička stopera tak skončila v bráně! Velmi kuriózní gól.

Felix (PIA) - 3:1

85

Gliwice právě vstřelily branku!
Piast vzápětí odskakuje do dvoubrankového vedení! JORGE FELIX si parádně narazil s Kirkeskovem a poté bez větších potíží umístil balón nechytatelně k pravé tyči!

84

Střídání v týmu Riga FC: ze hřiště odchází Roman Debelko, přichází Kamil Biliński.

Felix (PIA) - 2:1

82

Domácí převracejí vývoj utkání na svou stranu! Hateley našel přetaženým centrem JORGEHO FELIXE, na jehož hlavičku k bližší tyči Ozols nestihl zareagovat!

80

Střídání v týmu Riga FC: ze hřiště odchází Deniss Rakels, přichází Joel Bopesu.

80

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Domácím se podařilo vyrovnat, rozhodně se ale ještě pokusí překlopit výboj zápasu na svou stranu.