konec (1:0)

25.07.2019, 19:00 • PGE Arena Gdańsk • 2. předkolo • David Suchý

Tipsport: 2.51 3.33 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 11:1. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 5:15. (20:52:37)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Lechie, která svého soupeře porazila poměrem 2:1. I úvod druhého poločasu patřil domácímu celku, který měl územní převahu, avšak to nakonec vedlo k inkasované brance. Polskému celku to nemuselo zas tak vadit, neboť si vedení vzal hodně rychle zpět, nicméně i tak soupeř má celkem dobrou pozici do odvetného zápasu.

90+4

90+3

Mohlo být rozhodnuto! Makowski velice dobrou přihrávkou našel Sobiecha, jehož rána se od břevna odrazila do zad brankáře, který míč nepustil za čáru.

90+2

V závěru utkání se Brondby podařilo vybojovat ještě jeden rohový kop. Do pokutového území se natlačila velká řada hráčů, avšak včas zasahoval Lukasik.

90

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Určitě ještě můžeme počítat s nastaveným časem.

88

Na pořadu dne byla další standardní situace, avšak tentokráte pro Gdaňsk. Nakonec jí po zemi rozehrál Lukasik, avšak nakonec kopačku protihráče.

87

Žlutou kartu dostává Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk).

85

Po delší době se k míči dostal hostující brankář Schwäbe, který na jistotu roztáhl hru do strany, kde měl s rozehrávkou menší starosti Jung.

84

Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Lechia i nadále vede o jednu branku, nicméně hosté jsou v posledních minutách aktivnější.

83

Brondby si tak vyzkoušelo ještě jeden rohový kop, tentokráte z levé strany. V tomto případě se do vzduchu natlačil Arajuuri, jenž našel rukavice brankáře.

83

Střídání v týmu Lechia Gdańsk: ze hřiště odchází Patryk Lipski, přichází Tomasz Makowski.

82

Mensah to udělal hodně šikovně, avšak jeho průnik do pokutového území zastavil protihráč. Kaiser tak obstaral rohový kop, který poslal do břevna Hermannsson. Poté se hosté dožadovali pokutového kopu, sudí nechává pokračovat.

81

Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Kevin Mensah, přichází Jens Martin Gammelby.

81

Hodně velké starosti měl hostující Hermannsson, který v tísni vyprodukoval zpětnou přihrávku na brankáře, jenž pro změnu roztáhl hru do strany na Mensaha.