2:0

konec (1:0)

25.07.2019, 02:30 • Osmifinále • Milan Huppert

Tipsport: 3.88 2.89 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou úvodní osmifinálové střetnutí v rámci Copy Libertadores, v němž ekvádorský celek Emelec zaskočil favorita z Flamenga, kterého zdolal 2:0. Úvodní branku zápasu domácí vstřelili už v jedenácté minutě, kdy se po přihrávce Guerrera prosadil střelou k bližší tyči Wilmer Godoy. Velká komplikace přišla v 54. minutě, kdy byl za kopnutí do obličeje vyloučen stoper Vega. Jenže i hosté dohrávali v deseti. Zhruba dvacet minut před koncem se totiž zranil kapitán Diego a trenér Jesus už v té době měl vypotřebována všechna střídání.

Emelec si nakonec ještě dokázal vylepšit výchozí pozici do odvety, když v 79. minutě tečovaný projektil Romaria Caiceda skončil za bezmocným Alvesem. Ekvádorský tým zvládl první krok na výbornou, na horké brazilské půdě to ovšem nebude mít vůbec lehké.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u daších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (04:33:33)

90+7

90+6

Poslední útočnou akci Flamenga zastavil výborným skluzem Carabali. Hostující Rafinha navíc soupeře z frustrace fauloval.

90+5

Domácí útočník Angulo odvádí v závěrečných minutách opravdu skvělou práci. Po nepovedené nahrávce ještě zasprintoval a balón stihl na hrací ploše, aby vzápětí u rohového praporku našetřil pár nesmírně cenných vteřin.

90+4

Gabriel se sice zbavil svého osbního strážce, posléze si ovšem až příliš předkop balón, čehož využil k zisku míče a jeho následnému odkopnutí bek Bagui.

90+3

Nepovedený centr Henriqueho z pravé strany. Hostující křídelník nasměroval míč přímo do Dreerových rukavic.

90+2

Brian Angulo se na polovině soupeře dopustil útočného faulu. Okmažitě po odspíkání zaspritoval do defenzivy, aby pomohl obráncům udržet čisté konto. Skvělý přístup.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby šest minut.

90

Ne, rozhodčí Rapallini si u videa pouze potvrdil původní verdikt a sice, že se o faul nejednalo.

89

Hlavní rozhodčí šel přezkoumat předešlou situaci, kdy jeden z hostujících hráčů ve vlastním vápna skluzem zajel do protihráče. Že by ještě Emelec v samém závěru kopa penaltu?

88

Velmi nepřesný nákop Lucase Silvy, za nímž se forvard Gabriel ani nerozběhl. Dreer bude odkopávat od vlastní svatyně.

87

V ochozech to vře. Fanoušci jsou nadmíru spokojeni s výkonem svých oblíbenců, což bouřlivým skandováním dávají jasně najevo.

86

Nepovedený centr z pravé strany v pokleku bez problémů odvrátil do bezpečí stoper Jaime.

85

Žlutou kartu dostává Bruno Henrique (CR Flamengo).

84

Kombinační hra pokračuje, jenže tomu chybí potřebný moment překvapení, který by obrannou řadu modrých vyšachoval ze hry.

83

Domácí se pochopitelně stáhli ještě více do defenzivy, nyní bude hlavním cílem udržet čisté konto.

82

Ekvádorský celek zatím pořádně překvapuje favorita zápasu. Vypadá to, že Flamengo to bude mít při domácí odvetě ohromně těžké.

80

Střídání v týmu CS Emelec: ze hřiště odchází Fernando Guerrero, přichází Bryan Carabali.