konec (0:0)

25.07.2019, 21:00 • RCDE Stadium (Barcelona) • 2. předkolo • David Suchý

Tipsport: 1.02 27.5 50.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 9:3. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:11. (22:53:29)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Espanyolu, který svého soupeře porazil poměrem 4:0. Ačkoliv první poločas branku nepřinesl, tak ten druhý jich nabídl rovnou čtyři. Espanyol se do svého soupeře pustil hned od úvodních vteřin, navíc během necelých dvaceti minut hned čtyřikrát skóroval. Stjarnanu se tak ve druhém dějství nepovedla obranná činnost, v odvetném utkání to bude mít hodně složité.

90+4

90+3

Ještě jednu šanci měl na své kopačce Javi López, jehož sražená rána skončila kousek vedle.

90+2

Bjornsson předvedl jednu z posledních rozehrávek od své branky. Míč poslal daleko na útočnou polovinu, Hedinsson prodlužoval pouze do moci Dídaca.

90+1

Dídac se celkem snadným způsobem dostal až k pokutovému území, kde se pokusil o zakončení, které vyletělo hodně vysoko nad branku.

90

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Ještě můžeme počítat s nastaveným časem, podaří se Stjarnanu skórovat?

88

Ferreyra se nedokázal prosadit v hlavičkovém souboji, navíc po něm skončil na zemi. Zdravotní problémy z toho nebyly, Bjornsson bude vykopávat.

86

Lej si hned několikrát vyměnil míč s vedle stojícím Dídacem, načež se domácí mužstvo přesunulo na pravou stranu, kde se nacházel volný Javi López.

85

Do konce zápasu zbývá už jen něco málo kolem pěti minut. Espanyol stále vede o čtyři branky, navíc v posledních minutách přenechal iniciativu soupeři.

84

Gudjonsson tak mohl rozehrávat z oblasti středového kruhu, přičemž přenášel hru na levou stranu, kde Aegisson raději přihrával zpět na Hedinssona.

83

Hodně sympatickým zakončením to zkoušel hostující Baldvinsson, který akrobatickým způsobem zkoušel vypálit, míč ale minul zhruba o metr.

82

Dalekonosný nákop dokázal ve vzduchu zpracovat domácí Darder, který si zřejmě pomohl nedovoleně. Sudí totiž odpískal ve prospěch hostujícího celku.

81

Střídání v týmu UMF Stjarnan: ze hřiště odchází Alex Hauksson, přichází Solvi Snaer Fodilsson.

76

Lej šikovně roztáhl hru do strany, kde to López překvapivě nezkusil vzít sám na sebe. Místo toho jsme sledovali nepřesný projektil v podání Dardera.

75

Dídac si gestem ruky řekl o přihrávku, kterou mu Darder také věnoval. Nyní sledujeme hodně poklidnou podívanou, Espanyol i nadále kombinuje.

74

Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Giner Pedrosa, přichází Dídac Vila.

74

Roca opět vyvezl míč k pokutovému území soupeře, kde se k dalšímu centru dostal obránce López, po jehož nabídce hodně tvrdě pálil Iglesias.