0:0
konec (0:0)
25.07.2019, 00:15 • Estadio Pedro Bidegaín • Osmifinále • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)
CA San Lorenzo de Almagro – Club Cerro Porteño
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 24. Cerutti (SLR), 90+3. Reniero (SLR) – 22. Espínola (CRR), 41. F. Carrizo (CRR), 47. Amorebieta (CRR), 53. Arzamendia (CRR), 57. Larrivey (CRR), 84. Churín (CRR), 90+5. Novick (CRR) 64. Espínola (CRR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 9:0. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:18.
CA San Lorenzo de Almagro:
Torrico – Salazar, Coloccini, Senesi, B. Pittón – Menossi, Poblete (75. Reniero) – Cerutti (69. Barrios), Belluschi, Fértoli – Bareiro (81. Blandi).
Náhradníci: Devecchi – Barrios, Blandi, Botta, Ferrari, Insaurralde, López, Pereyra, Peruzzi, M. Pittón, Reniero.
Trenér:
Club Cerro Porteño:
J. Carrizo – Espínola, Cáceres, Amorebieta, Arzamedia – Colmán (59. Novick), Aguilar, Villasanti, F. Carrizo – Larrivey (78. Churín), Valdez (67. Candia).
Náhradníci: Muñoz – Candia, Churín, Díaz, Fariña, Novick, Palau, Patiño, Ruíz, Saiz.
Trenér:
Rozhodčí: Tobar Vargas
Diváci:
Odveta: Cerro Porteño - San Lorenzo 2:1
Pjunik – Jablonec 15:30 2:1
Ventspils – Gżira United 16:45 4:0
Gabala – Dinamo Tbilisi 17:00 0:2
Partizani – Šeriff 17:30 0:1
Larnaka – Levski 17:30 3:0
Utrecht – Zrinjski Mostar 18:30 1:1
Čichura – Aberdeen 18:45 1:1
Honvéd – Universitatea Craiova 18:55 0:0
Salihorsk – Esbjerg 19:00 2:0
Alaškert – FCSB 19:00 0:3
Ml. Boleslav – Ordabasy 19:00 1:1
Molde – Čukarički 19:00 0:0
Flora – Frankfurt 19:00 1:2
Yeni Malatyaspor – Olimpija Lublaň 19:00 2:2
Gdańsk – Brøndby 19:00 2:1
Haugesund – Sturm Graz 19:00 2:0
Arsenal Tula – Neftçi Baku 19:00 0:1
Connah's Quay – Partizan 19:30 0:1
Loko Plovdiv – Trnava 19:30 2:0
Sofia – Osijek 19:30 1:0
H. Be'er Sheva – Kajrat 19:30 2:0
Piast Gliwice – Riga FC 20:00 3:2
Fehérvár – Vaduz 20:00 1:0
Norrköping – FK Liepāja 20:00 2:0
Luzern – KÍ Klaksvík 20:15 1:0
Jeunesse Esch – Guimarães 20:30 0:1
Aris Soluň – AEL Limassol 20:30 0:0
Alkmaar – Häcken 20:30 0:0
Gent – Constanta 20:30 6:3
Dunajská Streda – Atromitos 20:30 1:2
Wolves – Crusaders 20:45 2:0
Štrasburk – Maccabi Haifa 20:45 3:1
Rangers – Niederkorn 20:45 2:0
Budućnost – Zorja Luhansk 20:45 1:3
Domžale – Malmö 20:45 2:2
Valur – Ludogorec 21:00 1:1
Shamrock – Apollon Limassol 21:00 2:1
Turín – Debrecín 21:00 3:0
Legia – KuPS 21:00 1:0
Espanyol – Stjarnan 21:00 4:0
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 9:0. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:18.
90+6
90+5
90+3
90+3
90+2
90+1
90
88
87
85
85. Jistý gól neuvěřitelně zachránil Coloccini
85
84
84
83
82
81
80
78
78
77
76
75
74
73
72
71
69
69
68
67
66
64
64. Zákrok, kvůli kterému Alberto Espínola vidí červenou kartu
64
62
61
60
59
58
57
56
55
54
53
52
51
50
49
48
47
46
46
45+3
45+2
45+1
45
44
42
42. Sebastián Torrico bránu jen těsně minul
42
41
41
40
39
38
37
36
35
34
33
32
31
30
29
28
27
26
26. Héctor Fértoli prověřil pozorost Juana Carriza
26
25
24
22
22
21
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
1
CA San Lorenzo de Almagro: Torrico – Salazar, Coloccini, Senesi, B. Pittón – Menossi, Poblete – Cerutti, Belluschi, Fértoli – Bareiro.
Náhradníci: Devecchi – Barrios, Blandi, Botta, Ferrari, Insaurralde, López, Pereyra, Peruzzi, M. Pittón, Reniero.
Club Cerro Porteño: J. Carrizo – Espínola, Cáceres, Amorebieta, Arzamedia – Colmán, Aguilar, Villasanti, F. Carrizo – Larrivey, Valdez.
Náhradníci: Muñoz – Candia, Churín, Díaz, Fariña, Novick, Palau, Patiño, Ruíz, Saiz.
Rozhodčí: Tobar Vargas.
Porteño to mělo s postupem o trochu snadnější, i když o první místu ve skupině E muselo rozhodovat až skóre. Dnešní hosté však měli v porovnání s druhým Nacionalem mnohem lepší skóre a tak mohli slavit postup do osmifinále, kde by díky tomu měli narazit na papírově slabšího soupeře.
San Lorenzo postoupilo ze skupiny F ze druhého místa celkem z přehledem, na třetí Melgar mělo tříbodový náskok. Dnešní hosté postoupili hlavně díky vydařenému začátku skupiny, nejprve remizovali a pak třikrát v řadě vyhráli. Pak sice přišly dvě porážky, ale ty už nezabránily tomu, aby se de Almagro dostalo mezi osm nejlepších týmů Copa Libertadores.