2:1
konec (1:1)
25.07.2019, 21:00 • Tallaght Stadium, Dublin • 2. předkolo • Gerard Filip
Tipsport: 3.3 3.09 2.4 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.3 - 3.09 - 2.4
Shamrock Rovers – Apollon Limassol FC
2:1
konec (1:1)
Branky: 14. Grace (Byrne), 58. Lopes (Byrne) – 5. Papoulis
Karty: 50. O'Brien (SHA), 61. Kavanagh (SHA) – 13. Juste (APN), 28. Zelaja (APN), 68. Sachetti (APN) 82. Sachetti (APN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:14.
Shamrock Rovers:
Mannus – Kavanagh, Bolger, Grace, Lopes, Obrien – McEneff (84. Watts), J. Byrne, Finn (C) (77. O'Neill), Boyle – Carr (64. Greene)
Náhradníci: Pohls – Watts, O Neill, Callan, Greene, Cummins, Oluwa
Trenér:
Apollon Limassol FC:
Mall – Joao Pedro, Juste, Szalai, Bessat – Markovič, Sachetti – Gianniotas, Pittas (62. Gakpe), Papoulis (C) (71. Aguirre) – Zelaja (80. Pereyra)
Náhradníci: Demetriou – Pereyra, Aguirre, Kjriakou, Sardinero, Gakpe, Vasiliou
Trenér:
Rozhodčí: S. Klossner – R. Zgraggen, E. Kurnazca
Diváci: 7320
Odveta: Apollon Limassol - Shamrock 3:1
Pjunik – Jablonec 15:30 2:1
Ventspils – Gżira United 16:45 4:0
Gabala – Dinamo Tbilisi 17:00 0:2
Partizani – Šeriff 17:30 0:1
Larnaka – Levski 17:30 3:0
Utrecht – Zrinjski Mostar 18:30 1:1
Čichura – Aberdeen 18:45 1:1
Honvéd – Universitatea Craiova 18:55 0:0
Salihorsk – Esbjerg 19:00 2:0
Alaškert – FCSB 19:00 0:3
Ml. Boleslav – Ordabasy 19:00 1:1
Molde – Čukarički 19:00 0:0
Flora – Frankfurt 19:00 1:2
Yeni Malatyaspor – Olimpija Lublaň 19:00 2:2
Gdańsk – Brøndby 19:00 2:1
Haugesund – Sturm Graz 19:00 2:0
Arsenal Tula – Neftçi Baku 19:00 0:1
Connah's Quay – Partizan 19:30 0:1
Loko Plovdiv – Trnava 19:30 2:0
Sofia – Osijek 19:30 1:0
H. Be'er Sheva – Kajrat 19:30 2:0
Piast Gliwice – Riga FC 20:00 3:2
Fehérvár – Vaduz 20:00 1:0
Norrköping – FK Liepāja 20:00 2:0
Luzern – KÍ Klaksvík 20:15 1:0
Jeunesse Esch – Guimarães 20:30 0:1
Aris Soluň – AEL Limassol 20:30 0:0
Alkmaar – Häcken 20:30 0:0
Gent – Constanta 20:30 6:3
Dunajská Streda – Atromitos 20:30 1:2
Wolves – Crusaders 20:45 2:0
Štrasburk – Maccabi Haifa 20:45 3:1
Rangers – Niederkorn 20:45 2:0
Budućnost – Zorja Luhansk 20:45 1:3
Domžale – Malmö 20:45 2:2
Valur – Ludogorec 21:00 1:1
Shamrock – Apollon Limassol 21:00 2:1
Turín – Debrecín 21:00 3:0
Legia – KuPS 21:00 1:0
Espanyol – Stjarnan 21:00 4:0
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:14.
90+4
90+4
90+3
90+3
90+1
90
89
88
87
86
84
82
81
80
78
78. Greene z velkého úhlu netrefil opuštěnou branku
78
77
75
72
71
69
68
67
67. Graceho hlavička skončila na břevně
67
66
65
64
63
62
61
60
58
58. Lopes (BYRNE) - 2:1
58
A je to opravdu tak, jak jsem říkal!! Domácí jdou do vedení. Byrne poslal přímý kop do středu vápna, kde byl vyloženě osamocený ROBERTO LOPES, který hlavičkoval do polo odkryté sítě.
57
56
54
53
51
50
49
48
47
46
Držení míče: 51%-49%
Střely: 3-6 (na bránu 2-5)
Rohy: 3-5
Ofsajdy: 2-0
Fauly: 6-6
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
45+0
44
42
40
38
37
36
35
33
31
29
28
26
24
24. Neuznaný gól hostů
24
23
21
20
19
17
15
14
14. Grace (BYRNE) - 1:1
14
Tak a máme srovnáno!! Vše začalo díky faulu na Carra. Domácí poté vybojovali roh, který kopal Byrne. Míč letěl do středu vápna, kde si nejvýše vyskočil LEE GRACE a svojí výbornou hlavičkou rozveselil domácí fanoušky.
13
12
11
9
8
6
5
5. PAPOULIS - 0:1
5
Tak to klobouk dolu!! Toto byla výstavní trefa zpoza vápna, kterou na sebe vzal FOTIOS PAPOULIS, jeho rána totiž vymetla malou skulinku v pravém horním růžku, brankář neměl šanci!
3
2
1
1
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Shamrock Rovers FC: Mannus – Kavanagh, Bolger, Grace, Lopes, Obrien – McEneff, J. Byrne, Finn (C), Boyle – Carr
Náhradníci: Pohls – Watts, O Neill, Callan, Greene, Cummins, Oluwa
Apollon Limassol FC: Mall – Joao Pedro, Juste, Szalai, Bessat – Markovič, Sachetti – Gianniotas, Pittas, Papoulis (C) – Zelaja
Náhradníci: Demetriou – Pereyra, Aguirre, Kjriakou, Sardinero, Gakpe, Vasiliou
Rozhodčí: S. Klossner – R. Zgraggen, E. Kurnazca.