01.08.2019, 19:00 • GSP Stadium, Nicosia • 2. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 1.54 4.06 6.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:39:19)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 7:20.
Je konec. Apollon Limassol postupuje do 3. předkola Evropské ligy, když dokázal porazit Shamrock Rovers celkovým výsledkem 4:2. Dnešní utkání nám toho nabídlo spoustu. V 18. minutě šli domácí do vedení po brance Zelaya. V 64. minutě zvýšil vedení Szalai a z pohledu domácích se zdálo být vše skvělé, ovšem o tři minuty později byl vyloučen Papoulis a v 69. minutě snížil Greene. Následně branka nepadla a šlo se tak do prodloužení. Tam už po pěti minutách uviděl červenou kartu po druhé žluté hostující hráč Grace a ve 102. minutě rozhodl o postupu domácích Sardinero. Ke konci se sic Shamrock dostal k několika střelám, ale brankář Mall už za svá záda míč nepustil.

120+2

120+2

Následně se do protiútoku vrhl Apollon, ale hostující hráč se provinil faulem.

120+1

Posléze se ale vrátil balón do pokutového území a tam přišla také střela hostujícího hráče, ovšem s tou si poradil brankář Mall.

120+1

Centr z volného kopu sice letěl do vápna domácích, ovšem ti si s ním poradili.

120

Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

120

Sardinero se nyní dopustil nedovoleného zákroku, za který uviděl kartu žluté barvy a tohle je jedna z posledních šancí pro Shamrock vsítil postupový gól.

118

Hostující hráč se nyní dopustil faulu a Apollon bude mít volný kop.

117

Míč končí pouze v zámezí za bránou Limassolu a Mall tak bude mít odkop od své svatyně.

115

Watts byl blízko gólu, ale Mall předvedl další veledůležitý zákrok proti této střele a opět podržel Apollon v Evropské lize.

114

S nebezpečným nákopem do vápna si obrana Apollonu poradila bez problémů.

112

Limassol získal autové vhazování na polovině soupeře a s rozehrávkou nijak nespěchá.

110

Carr se dostal ke střele na bránu, se kterou si ale Mall dokázal poradit a podržel domácí celek.