Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK 32 Liptovský Mikuláš

3:2

konec (2:0, 0:1, 1:1)

06.01.2018, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 34. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.48 5.5 4.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poprad napokon zvládol úplný záver zápasu. V 53. minúte zvýšil Mlynarovič, následne však Uram znížil a ešte to bolo v závere napínavé. Po odpískaní sa ešte zrodila rýchla pästná výmena medzi Abdulom a Rapáčom, ktorú vyprovokoval hosťujúci hráč.

Ďakujeme za pozornosť. (19:40:24)

59:52

Oddychový čas pre Poprad.

59:52

Uramovu prihrávku pred bránku zastavili korčule jedného z popradských hokejistov a puk následne prikryl Corbeil.

59:33

Fabianovo nahodenie zachytil Grundling, hostia sa snažia ešte vyraziť dopredu.

59:07

Košarišťan ide opäť na striedačku a začína sa znovu mikulášska powerplay.

58:55

Popradčania dostali puk do útočného pásma, kde súpera zdržali nejaký čas.

58:33

Zároveň si oddychový čas vypýtal tréner hostí.

58:33

Liptovský Mikuláš dal gól!
Hostia znižujú a posledné sekundy budú veľmi zaujímavé! Tabaček vypálil od modrej čiary, jeho delovka sa odrazila od Corbeilovho betónu. Tam bol pripravený MAREK URAM, ktorý sa presadil z pohotovej dorážky!
Asistencie: Ján Tabaček, Patrik Števuliak.

58:23

Brankár Košarišťan už odišiel na striedačku!

57:35

Popradčania prenechávajú iniciatívu svojmu súperovi, ktorý sa ešte všemožne snaží, no zatiaľ sa Liptákom veľmi nedarí presadiť. K dispozícii majú niečo cez dve minúty.

56:50

Buc šiel do prečíslenia s Heizerom, no cez dobre brániaceho a obetavého Mezovského sa mu nepodarilo prihrať. Následne bola hra prerušená pre postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku.

55:56

Hunovi vypichli domáci puk medzi kruhmi, no len presne na hokejku Jakuba Langhammera, ktorý vypálil okamžite príklepom. Corbeil si jeho strelu vychutnal lapačkou.

55:05

Nádašdi nahodil puk do útočného pásma, Corbeil ho nemal pod kontrolou. Matúš Sukeľ mu ho vypichol, no už sa k dorážke nedostal. Pohotový bol Petran.

53:33

Liptáci vyhrali buly v útočnom pásme, Huna strieľal spomedzi kruhov prakticky ihneď a triafal priamo do Corbeila.

53:14

Matúš Sukeľ si nakorčuľoval do pásma po ľavom krídle a snažil sa prekvapiť Corbeila. Jeho strela letela presne do stredu a popradský brankár s ňou nemal problémy.

52:48

Rado Suchý iba stihol vniknúť do pásma a potom okamžite nahodiť puk na bránku, ktorú si však pozorne strážil brankár Mathieu Corbeil.

52:14

Poprad dal gól!
Kamzíci po niekoľkých minútach trápenia v obrannom pásme strieľajú gól. Štrauch posunul puk na ľavom kruhu SAMUELOVI MLYNAROVIČOVI, ktorého strela švihom prepadla Košarišťanovi cez lapačku!
Asistencia: Andreas Štrauch.

3:2

Branky a nahrávky: 2. Buc (Abdul), 15. Svitana (Paločko ml.), 53. Mlynarovič (Štrauch) – 38. Huna (Števuliak), 59. Uram (Tabaček, Števuliak)

HK Poprad: Corbeil (Gavalier) – Brejčák (A), McDowell, König, Petran, Fabian (C), Dinda, Davydov, Ježek – Štrauch, Mlynarovič, Svitana (A) – Abdul, Heizer, Buc – Paločko, Vartovník, Bondra – Lichanec, Paločko ml., Hvila

HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan (Hollý) – Moravčík, Tabaček (A), Suchý (A), Kurali, Mezovský, Nádašdi, Gründling, Nemec – Števuliak, Langhammer, Ru. Huna – J. Sukeľ, Paukovček, B. Rapáč – Uram, M. Sukeľ, Kriška (C) – Uhrík, Piatka, Laco

Rozhodčí: Kalina, Štefik – Gajan, Gavalier

Diváci: 1 521

01:23 POP 1:0 Buc (Abdul)
04:22 LMI 2 Suchý, krosček