Extraliga staršího dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha

1:2

konec (1:1, 0:0, 0:1)

06.01.2018, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 12. kolo • Kamila Stříteská Ströer, David Sokol (@dsokolino)

Ve třetí třetině Sparta čtyři minuty před koncem přidala vedoucí branku, o kterou se postaral Dominik Arnošt.

Ode mne je pro dnešní odpoledne vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová. (14:59:27)

59:47

Domácí se drží v pásmu, ale ke střele se nedostali.

59:18

Energie zkouší hru bez gólmana.

58:27

Domácí se dostávají do třetiny hostů.

58:11

Karlovarští se dopouští zakázaného uvolnění.

58:08

Do konce utkání zbývají dvě minuty.

55:38

Sparta právě vstřelila branku!
DAVID VITOUCH si obehrál čtyři hráče, položil si Bednáře a bekhendovou střelou se trefil pod víko karlovarské svatyně. Asistence: Ondřej Pšenička, Marek Bláha.

54:44

Karlovy Vary se konečně osvobozují, ovšem do útočné třetiny se na dlouho nedostaly.

54:09

Domácí hrají v plném počtu.

54:07

Miroslav Dani vystřelil od modré čáry, Bednář pro puk vyskočil a zasáhl ramenem.

53:27

Karlovarským se podařilo na okamžik osvobodit, ale Praha je opět v útoku a pokouší se vstřelit vedoucí gól.

52:38

Karlovým Varům se nedaří vyhodit do bezpečné vzdálenosti. Zatímco Sparta stále hledá další recept na Bednáře.

52:08

David Cankov (KVA) si vysloužil od sudích dvouminutový trest za držení.

50:31

Patrik Prymula nahodil kotouč do útočné třetiny, kde Sparta bojuje o místo ve třetině.

49:49

Zavřel svou střelou trefil tyčku.

48:58

Maydl netrefil volný puk, který mohl poslat do prázdné branky.

48:13

Matěj Frídl (SPA) úmyslně posunul svou branku, za což si vysloužil dvě minuty pykání na trestné lavici.

47:45

Energie míří do útoku, ale vzápětí Praha vyhazuje až na zakázané uvolnění.

1:2

Branky a nahrávky: 17. Hudečka (Zavřel) – 15. Pšenička (Vitouch), 56. Arnošt (Pšenička, Bláha)

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Horák) – Zavřel (A), Tureček, Záruba, Kořán, Novák (A), Houdek, Stejskal, Cankov – Maydl, Šťastný, Berčík, Křemen, Jiskra, Novotný, Hudečka, Černý, Holub (C), Karbulka, Ptáček, Fečo.

HC Sparta Praha: Mičán (Švehlák) – Gajdoš, Bláha, Tůma (C), Bureš, Havlín, Najman, Lis – Pšenička, Vitouch, Arnošt (A), Prymula, Dani, Čech (A), Kasanda, Obadal, Flídr, Škola, Najman.

Rozhodčí: Grech – Gerát, Belko

11:56 KVA 2 Bednář, podražení, odpyká Hudečka
14:51 SPA 0:1 Pšenička (Vitouch)
16:22 KVA 1:1 Hudečka (Zavřel)
16:41 SPA 2 Gajdoš, nedovolené bránění
23:15 SPA 2 Tůma, podražení