ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC ZUBR Přerov – BK Mladá Boleslav

2:1

konec (1:0, 0:1, 1:0)

06.01.2018, 12:00 • Meo Aréna Přerov • Skupina B • Info o změnách stavu (Nikola Matějčková (@Zazicekzaza))

Konec zápasu. (14:10:53)

54:33

Přerov právě vstřelil branku!
FILIP CHYTIL dává necelých pět minut před koncem zápasu branku na 2:1. Asistence: Patrik Kleniar, Tomáš Zábranský.

53:45

Dominik Ďuráč dostává pětiminutový trest za faul kolenem plus trest do konce utkání.

45:42

Jonáš Jobánek je vyloučen za krosček a současně je vyloučen Petr Šíma za sekání.

40:01

40:00

34:54

Petr Šíma dostává 2+2 minuty za hrubost, stejný trest dostává i Matyáš Gréč a navíc dvě minuty za hrubost dostává ještě Radim Kolařík.

33:58

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Mladá Boleslav srovnává stav utkání. Branku vstřelil JAKUB ZAJÍČEK. Asistence: Tomáš Holoubek.

31:29

Tomáš Zábranský dostává dvě minuty za sekání.

25:51

První trest v druhé periodě si odpyká Jonáš Jobánek za hákování.

20:01

20:00

18:53

A další vyloučení pro Boleslav. Tentokrát je na dvě minuty vyloučen Tomáš Rajgl za vysokou hůl.

12:54

Dvojnásobnou přesilovku domácí využívají. Střelcem branky je PATRIK KLENIAR. Asistence: Patrik Tarnoczy, Tomáš Zábranský.

12:08

A to je komplikace pro Mladou Boleslav, jde totiž do tří. Za vyhození puku mimo ledovou plochu si jde k časoměřičům sednout Tomáš Holoubek.

11:30

Druhým vyloučeným v zápase je boleslavský Petr Šíma, který si jde odpočinout na dvě minuty za krosček.

05:55

Domácí Patrik Kleniar je vyloučen za hákování.

00:01

2:1

Branky a nahrávky: 13. Kleniar (Tarnoczy, Zábranský), 55. Chytil (Kleniar, Zábranský) – 34. Zajíček (Holoubek)

HC ZUBR Přerov: Postava (Suchánek) – Zábranský, Holík, Zeman, Gréč – Štíbr, Kolařík, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý. Trenér: Pavel Neuman.

BK Mladá Boleslav: Krinwald (Hradiský) – Kredba, Sommer, Přenosil, Žabka, Rajgl, Holoubek – Závora, Zajíček, Bartoň, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďuráč, Haas, Šíma, Simon. Trenér: Lukáš Zörkler.

Rozhodčí: Slavka – Maloušek, Maťašovský

05:55 PRE 2 Kleniar, hákování
11:30 MBL 2 Šíma, krosček
12:08 MBL 2 Holoubek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
12:54 PRE 1:0 Kleniar (Tarnoczy, Zábranský)
18:53 MBL 2 Rajgl, vysoká hůl