4:5

konec (2:3, 2:1, 0:1)

06.01.2018, 15:30 • ČPP Aréna • Skupina B • Jan Vavřina

To je ode mě pro dnešek z východočeské metropole vše, děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště. Do té doby se mějte fajn a užijte si zbytek tříkrálového dne. (17:35:57)
Východočeši našli přemožitele poprvé od 7. října 2017 a prohrávají tak po téměř třech měsících a šestnácti vítězstvích v řadě. Recept na ně našel tým HC Vítkovice Ridera!
Je konec, dnešní bitvu bohatou na góly zvládly lépe Vítkovice. Ty se dostaly brzy do vedení, jenže ho rychle ztratily a pak zase nabyly. O dnešní tříbodové výhře Ridery rozhodly skvělé vstupy do jednotlivých třetin. Právě gól, který přišel v čase 41:15 se ukázal být jako konečný a zároveň vítězný.

59:51

Do další rány Tomáše Peričky lehl jeden z vítkovických hráčů a nedovolil puku dojít do brankoviště.

59:43

Peričkovo nahození končí těsně mimo!

59:38

Ridera pár vteřin ukrojila díly icingu, hra se ale vrací do jejího pásma.

59:28

Buly pro Hradec a velký tlak do brány!

59:16

Tichý zůstává podle očekávání na střídačce, Mountfield pokračuje v power-play.

59:16

Oddechový čas pro domácí. Vhazovat se bude v pásmu Vítkovic.

59:08

Teď už ano, Hradec to zkouší v šesti!

58:45

Tichý se hlásí o to, aby šel na střídačku. Jenže jeho parťáci nejsou v držení kotouče...

58:00

Hosté špatně střídali na ledě byli jen ve třech. Po chvilce naskočili na led zbývající dva hráči, aby pomohli bránit těsný náskok svého týmu.

57:19

Důležité buly pro hosty, i když puk za modrou čáru nedokázali dostat. Stále se hraje před Dolíškou.

56:57

Hostující lavička si vyžádala oddechový čas. Ten přijde pětici borců na ledě vhod.

56:57

Mountfield se usadil v útočné třetině a motá soupeře. Ten se osvobozuje jen za cenu icingu.

56:16

I kotouč na svých holích...

55:56

Zatím tomu tak není, soupeř drží dobře střední pásmo.

55:17

Domácí jsou v plném počtu. Přijde jejich závěrečný tlak?

4:5

Branky a nahrávky: 3. Souček (Beneš), 4. Budina (Boštík, Šlaicher), 22. Perička (Hynek, Boštík), 32. Perička (Hynek) – 1. Gebauer (Krška), 6. Schauer (Brada), 12. Brada (Krejsa), 21. Brada (Krška), 42. Tvrdý (Kocián, Brada)

Mountfield HK: Sajdl (od 12. Tichý) – Pelda, Králik, Boukal, Havlíček, Drbal, Perička, Pinkas – Moravec, Pavlata, Souček, Budina, Geisl, Beneš, Šlaicher "C", Šedivý, Hynek, Boštík. Trenér: Petr Luštinec.

HC Vítkovice Ridera: Dolíška (Bartošák) – Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Tvrdý, Gebauer, Kotásek, Krejsa, Schauer, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada. Trenér: Roman Ryšánek.

Rozhodčí: Úlehla – Pechánek, Roischel

00:32 VIT 0:1 Gebauer (Krška)
02:09 HKM 1:1 Souček (Beneš)
03:19 HKM 2:1 Budina (Boštík, Šlaicher)
05:02 VIT 2:2 Schauer (Brada)
11:51 VIT 2:3 Brada (Krejsa)