1:2
po s.n. (1:3) (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
06.01.2018, 15:00 • Nagorny Arena • Lukáš Jasoněk
Tipsport: 2.05 4.05 3.04 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.05 - 4.05 - 3.04
Torpedo Nižnij Novgorod – HK Soči
1:2
po s.n. (1:3) (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 32. Daugavinš (Barancev, S. Kosticyn) – 2. O'Dell (Lugin), rozh. náj. Jokipakka
Karty:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
S. Galimov (Tichomirov) – Barancev, Kundrátek, Sergijenko, Kinrade, Grigorev, S. Zacharčuk, Želdakov – Paršin, S. Kosticyn, Urakov (A) – Daugavinš, Dugin, Makarenko (A) – Galuzin, Krasnoslobodcev, Sabolič – Mozer, I. Zacharčuk, Stoljarov (C) – Verjajev.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči:
Barulin (Šikin) – Blum, Jokipakka, Ščitov (A), Mamkin, Chomickij, Lisov, Čmychov – Lapenkov, Wellman, Collins – O'Dell (C), Padakin, Laričev – Lugin, Chlopotov, Šmeljov – Točickij, Starkov, A. Ivanov (A) – Tomilin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vasiljev, Bondar – Goljak, Badyl
Diváci:
1. třetina | ||||
01:28 | NNO | 2 | Sabolič, hákování | |
01:42 | SOC | 0:1 | O'Dell (Lugin) | |
07:13 | SOC | 2+2 | O'Dell, vysoká hůl | |
07:13 | SOC | 2 | Mamkin, nedovolené bránění | |
14:58 | SOC | 2 | Laričev, podražení | |
17:53 | NNO | 2 | Želdakov, hrubost | |
19:23 | NNO | 2 | Sergijenko, podražení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:58 | NNO | 2 | Galuzin, sekání | |
29:17 | SOC | 2 | Chomickij, nedovolené bránění | |
31:06 | NNO | 1:1 | Daugavinš (Barancev, S. Kosticyn) | |
37:51 | NNO | 2 | Kinrade, hákování | |
39:20 | NNO | 5+OK | S. Zacharčuk, vražení na hrazení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
59:50 | NNO | 2+2 | Stoljarov, vysoká hůl | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
SOC | 1:2 | Jokipakka (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Technika Brno – Poruba • po s.n. (0:1) 12:00 1:2
Chomutov – Č. Budějovice 12:00 5:1
Přerov – Mladá Boleslav 12:00 2:1
Sparta – HC Litvínov 12:30 0:3
Liberec – HC Plzeň 12:30 1:3
Vsetín – Třinec 13:00 3:4
Warriors Brno – HK MD Šumperk 13:45 1:8
Pardubice – Kometa Brno 14:00 3:1
Havířov – Zlín 14:15 5:0
Jihlava – Letňany • odloženo 14:45 0:0
Mountfield HK – Vítkovice 15:30 4:5
PZ Kladno – Kladno 15:55 2:6
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 16:30 3:6
Třemošná – K. Vary • po prodl. 18:00 3:2
Tomáš Kundrátek (NNO) - 1 střela, čas na ledě 15:28
Jyrki JOKIPAKKA - 1:2
Autorem vítězné branky je JYRKI JOKIPAKKA.
4. série 1:3
3. série 1:3
3. série 1:2
2. série 1:2
2. série 1:1
1. série 0:1
1. série 0:0
65:00
64:56
63:50