4:5

po prodl. (1:1, 3:2, 0:1 - 0:1)

06.01.2018, 15:30 • Bílina • 31. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 3.5 5.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto byl zápas plný obratů kdy Bílina dokázala nejprve obrátit stav utkání z 1:3 na 4:3, ale poslední slovo měl Jablonec, 23 vteřin před koncem vyrovnal Pavlů a v 64 minutě určil směr dvou bodů svou trefou Havlas. Domácím tak po porážce 4:5 po prodloužení zbyl jeden bod a oči pro pláč. Všem čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek sobotního večera. (18:09:22)

63:57

Vlci právě vstřelili branku!
A hostům jež určovali tempo celého prodloužení se podařilo dosáhnout kýžené páté branky VOJTĚCHEM HAVLASEM! Asistence: Jan Víšek.

62:15

Tlak Jablonce sílí.

61:30

Větší aktivita je zatím na hostujících hokejkách.

60:01

60 minut nerozhodlo o vítězi, když Jablonec vyrovnal 23 vteřin před koncem utkání. Rozhodující branka padne v prodloužení anebo v samostatných nájezdech.

60:00

59:37

Jablonec využívá vylepšenou přesilovku 6 na 4 a MICHAL PAVLŮ střelou do růžku vyrovnává na 4:4! Asistence: Vojtěch Havlas, Jiří Peřina

59:15

Jablonec se vrací do útočného pásma a Chabr přerušuje hru.

58:55

Jakub Procházka dokázal vyhodit puk ze své obranné třetiny.

58:36

Jablonec to zkouší bez brankáře!

58:36

Oddechový čas pro hosty!

58:36

Petr Kail (Bílina) – 2 minuty za hru yvsokou holí.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52

Jablonec získal útočné pásmo. V brzké době se dá čekat hostující timeout a možná i power-play (hra bez brankáře).

57:26

56:55

Domácí celek nikam nepospíchá a šetří čas.

55:26

Peřina v zápalu boje trefuje svou jolí do obličeje Poláka a vzápětí již míří Jiří Peřina (Jablonec) za katr – 2 minuty hra vysokou holí.

4:5

Branky a nahrávky: 6. Fučík (Procházka), 26. Kobes (Sýkora, Gevorkian), 29. Kolíček, 34. Procházka (Böhm) – 9. Korecký (Babec), 22. Víšek (Brokeš, Peřina), 23. Brokeš (Babec), 60. Pavlů (Havlas, Peřina), 64. Havlas (Víšek)

HC Draci Bílina: Chabr (Tichý) – Petržílka, Polák, Fryč, Běhula, Fučík, Vošta, Šefl, Kuncl – Jirkovský, Hrdlička, Kolíček, Kail, Procházka, Böhm, Gevorkian, Kobes, Sýkora, Mála, Doležal, Havlíček.

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Petruželka) – Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař, M. Tondr, Korecký – Babec, Bříška, L. Tondr, Víšek, Havlas, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Gecko, Peřina.

Rozhodčí: Ing. Battěk – Marek, Horažďovský

02:16 JBL 2 Víšek, hákování
03:50 JBL 2 Brokeš, hákování
05:11 BIL 1:0 Fučík (Procházka)
06:17 BIL 2 Šefl, držení protihráče
08:20 JBL 1:1 Korecký (Babec)
08:50 JBL 2 Brokeš, podražení