Česko – USA 3:9
*22:00, konec (bro)
Branky a nahrávky: 41. M. Kaut (Hájek, Nečas), 43. R. Pavlík (Kodýtek, Vála), 48. Kurovský (Kodýtek, R. Pavlík) – 20. Frederic, 21. Poehling (J. Anderson, Perunovich), 25. J. Anderson (B. Tkachuk, Mittelstadt), 26. Frederic (Hughes, Tufte), 28. Bellows (TS), 33. Frederic, 40. Bellows (Norris), 46. Frederic (Bellows, Harper), 58. Harper (Samberg)
Švédsko – Kanada 1:3
02:10, konec (Fin)
Branky a nahrávky: 34. Söderlund (L. Lindström, Brännström) – 22. Dubé (Kyrou, Steel), 59. Steenbergen (Timmins), 59. Formenton (Mete)
Kanada – Rusko 2:3
13:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 45. Fillierová (Vorsterová), 53. Maceachernová (Connorsová, Correia) – 7. Aleksandrová (Mezencevová), 33. Beloglazová (Provorová), 51. Bratiševová (Loburová, Orlová)
Česko – Švýcarsko 4:3
13:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 29. Lorencová (Exnerová), 29. Kaltounková, 37. Lerchová (Kaltounková), 45. Kaltounková – 17. Vallariová (Ryhnerová), 25. Wetliová (Enzlerová, Rüediová), 43. Rüediová (Enzlerová, Wetliová)
USA – Švédsko 2:1
17:30, po prodl. (Sk. A)
Branky a nahrávky: 20. Murphyová (Websterová, O'Brienová), 63. Websterová (Wethingtonová) – 47. Ljungblömová (Bouvengová, Antonssonová)
Finsko – Německo 4:1
17:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 4. Holopainenová (Seikkulová, Liikalaová), 15. Laitinenová (Holopainenová, Rasanenová), 22. Liikalaová (Holopainenová), 35. Rasanenová (Kastikainenová) – 40. Lilli Welckeová (Christofová)
Slavia – Přerov 1:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Šagát (J. Doležal, Ryzák) – 24. Milan Procházka (Navrátil), 28. Pala (T. Sýkora, Pšurný)
Litoměřice – Benátky n/J 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Stříbrný (Kantner), 9. Pavlas (R. Pilař), 30. J. Veselý (Kusý, Stříbrný), 30. Bílek (M. Kadlec, Hanták), 48. Machala – 19. J. Mikyska (R. Veselý, Kuťák), 39. T. Hanousek (J. Mikyska, Z. Král), 45. T. Hanousek (Psota, Bittner), 58. Hrníčko (J. Mikyska, Z. Král)
Motor ČB – K. Vary 2:1
17:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 45. Rob (Vampola), rozh. náj. Vampola – 26. Flek (Skuhravý)
Prostějov – Ústí n/L 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Starý (Divíšek, Nouza), 39. M. Drtina (Nouza, Divíšek), 42. Starý, 55. L. Luňák (Havlík, Fiala) – 23. Kružík, 35. Husák (L. Volf, M. Chalupa), 54. Roubík (Gengel, M. Vágner)
Kadaň – Třebíč 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Szathmáry (Kůs), 12. Hejcman (Trefný, Kůs), 21. Kůs (Wágner, Trefný) – 4. Paták (Hort, Kusko), 24. Kusko (Čejka, Mlynář)
Frýdek-M. – Vsetín 4:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. O. Kovařčík (Chmielewski), 14. L. Kovář (Przybyla), 54. Chmielewski (O. Kovařčík, Ovčačík), 59. Kofroň (O. Kovařčík, Chmielewski)
Havířov – Kladno 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Luža (M. Kalus, Tomi), 23. Hudeček (Tomi) – 1. D. Tůma (Kurjanov, J. Kloz)
Poruba 2011 – Nový Jičín 1:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 52. Zachar (Ollender) – 40. Adamík (Běhal, Gebauer), 51. Krupka (Zedník, Pecha), 60. Kocián (Chvostek, Gebauer)
Šumperk – Val. Meziříčí 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Ostřanský (Lehečka, Šťáva), 27. Vymazal (Králík), 35. Vachutka (Půhoný), 41. Půhoný (Vachutka), 50. Králík (Šťáva), 51. Sedlák (Vachutka, Půhoný) – 31. Pořický (Horyna, Dvořák), 50. Hořanský (Varga D), 55. Pokorný (Varga D.)
SHK Hodonín – Opava 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Vaněk D. (Sajdl), 29. Kadlec (Charvát), 35. Miklík (Romančík, Vrána), 46. Hladiš (Sajdl, Vaněk D.), 46. Kadlec (Jurča, Charvát) – 9. Wolf (Rudl, Chalupa), 33. Šindelář (Chalupa)
Bílina – Jablonec n/N 4:5
15:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Fučík (Procházka), 26. Kobes (Sýkora, Gevorkian), 29. Kolíček, 34. Procházka (Böhm) – 9. Korecký (Babec), 22. Víšek (Brokeš, Peřina), 23. Brokeš (Babec), 60. Pavlů (Havlas, Peřina), 64. Havlas (Víšek)
Řisuty – Kobra 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Kos (Rod, Babický), 16. Krpata (Rod, Kos), 18. Choc (Kos, Babický), 31. Babický (Rod, Kužel), 50. Kos (Rod, Kužel) – 10. Chlapík (Antončík), 25. Drahorád (Čurda), 45. Šteiner (Semrád, Jedlička), 60. Novák
Dvůr Králové n. L. – Most 5:0
17:00, kontumace
Děčín – Vrchlabí 2:11
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Volráb (Hašek, Zajan), 33. Hašek (Molnár, Zajan) – 1. Šťastný (Havránek, Filip), 6. Filip (Procházka, Abraham), 10. Miškovský (Chleborád, Urban), 15. Miškovský (Urban, Moník), 28. Kerekanič (Šimoníček, Bláha), 28. Tržický, 34. Kerekanič (Šimoníček, Pojkar), 45. Bláha (Šimoníček, Pojkar), 47. Pojkar (Miškovský), 55. Havránek (Šťastný, Filip), 60. Miškovský (Urban, Jirků)
Letňany – Sokolov 2:3
18:40, konec
Branky a nahrávky: 22. Honetschlager (Dyrynk, Kotyra), 59. Volek (Lytvynov, Saňa) – 11. Osmík, 15. Šmejc, 37. Trapl
NY Islanders – Pittsburgh 0:4
01:10, konec
Branky a nahrávky: 21. Sprong (Crosby, Simon), 24. Malkin (Crosby, Kessel), 36. Crosby (Sprong, Simon), 54. Sprong (J. Schultz, Crosby)
Detroit – Florida 4:2
01:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Athanasiou (Green), 28. Tatar (Athanasiou, D. Larkin), 49. Mantha (Frk, Green), 56. Nyquist (Zetterberg, DeKeyser) – 40. Matheson (McCann), 44. Barkov (Huberdeau, Dadonov)
Ottawa – San Jose 6:5
01:40, po prodl.
Branky a nahrávky: 11. Dzingel (Mark Stone, Brassard), 25. Mark Stone (Hoffman, E. Karlsson), 41. Brassard (Mark Stone, E. Karlsson), 49. Duchene (B. Ryan, Hoffman), 51. Hoffman (Duchene, B. Ryan), 61. Duchene (Hoffman) – 7. Hertl (Couture, Burns), 13. M. Karlsson (J. Ryan, Hansen), 23. Tierney (Donskoi, Heed), 24. Burns (Couture, Pavelski), 34. Hertl (Dillon, Couture)
Winnipeg – Buffalo 4:3
02:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Byfuglien (Wheeler, Laine), 16. Trouba (Copp, Hendricks), 27. Wheeler (T. Myers, Ehlers), 41. Little (Trouba, Morrissey) – 12. Scandella (Rodrigues, Pominville), 39. Jo. Larsson (Josefson, Ristolainen), 53. S. Wilson (Rodrigues, Pominville)
Chicago – Vegas 4:5
02:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Hinostroza (Saad, J. Toews), 28. Sharp (Pánik, Forsling), 40. Schmaltz (Hinostroza, Saad), 41. J. Toews (Hinostroza, Keith) – 5. Tuch (W. Karlsson, Marchessault), 16. Marchessault (R. Smith, Schmidt), 26. W. Karlsson (R. Smith, Schmidt), 46. Eakin (Perron), 54. R. Smith
Philadelphia – St. Louis 6:3
19:10, konec
Branky a nahrávky: 3. Laughton, 7. Giroux (Provorov), 29. Weal (Voráček), 32. Couturier (Giroux, Konecny), 52. Simmonds (Gostisbehere, Giroux), 60. Couturier (MacDonald) – 35. Barbašev (Stastny, Tarasenko), 41. Stastny (Tarasenko, Barbašev), 56. Parayko
Dallas – Edmonton 5:1
21:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Radulov (Seguin, J. Klingberg), 13. Ja. Benn (Radulov), 17. Seguin (Radulov, J. Klingberg), 25. B. Ritchie (Janmark), 51. J. Klingberg (Seguin, Janmark) – 43. Draisaitl (Nugent-Hopkins, McDavid)
Olomouc – Mountfield HK 3:2
12:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Palička (Tomaník, Marek), 28. Podlaha (Murla, Marek), 58. Říčka (TS) – 16. Jirásek (D. Matouš, Šedivý), 36. Jirásek (D. Matouš)
Třinec – HC Plzeň 2:7
12:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Molin (Irgl, Plitko), 47. Raška – 2. Hanzlík, 14. Eret, 16. Eret, 26. Kolda (Roubal), 29. Matiášek (Staněk, Eret), 40. Kolda (Hanzlík), 41. Matiášek (Přikryl, Červenka)
Vítkovice – Č. Budějovice 0:3
13:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Bárta (Doktor J., Dosek), 30. Dosek (Kronus), 59. Dančišin (Doktor V.)
Mladá Boleslav – K. Vary 4:2
13:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Jindra (Křížek), 21. Flynn (Krejčík), 49. Maršoun (Uřidil, Foerster), 51. Flynn (Linhart, Uřidil) – 16. Hotěk (Prošek, Janata), 26. Klejna (Hotěk, Janata)
Liberec – Kladno 5:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Burda (Wiencek, Nezbeda), 19. Starosta (Nezbeda, Wiencek), 38. Nezbeda (Janele, Wiencek), 40. Piroutek (Průžek), 59. Nezbeda (Janele, Wiencek) – 46. Řepka (Kučera M., Kučera J.), 51. Patyk (Schildhabel)
Slavia – HC Litvínov 10:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Jaša, 15. Šmerha (Melovič, Furch), 26. Heldák (Stark, Vecka), 29. Šmerha (Kohút, Furch), 30. Matějka (Šteiner, Jaša), 33. Šteiner (Melovič, Stark), 34. Martínek, 47. Martínek, 51. Šmerha, 57. Šteiner (Šmerha, Kohút) – 5. Jícha, 5. Bárdoš (Dvořák), 37. Jícha, 54. Drašar (Jícha, D. Havlík)
Čerepovec – Nižněkamsk 5:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 4. P. Černov (Bumagin, Jevsejenkov), 11. Vovčenko (Trubačjov, Geraskin), 18. Stránský (Masuhr, Ščerbina), 39. Vovčenko, 59. Rybin (Ugarov, Masuhr) – 46. E. Galimov (Sexton, Piganovič), 57. Arkalov
N.Novgorod – Soči 1:2
15:00, po s.n. (1:3)
Branky a nahrávky: 32. Daugavinš (Barancev, S. Kosticyn) – 2. O'Dell (Lugin), rozh. náj. Jokipakka
Spartak Moskva – Kazaň 2:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Judin (V. Komarov), 42. Radil (Chochlačov) – 9. M. Gluchov (Ohtamaa), 17. Glinkin (M. Gluchov), 55. Azevedo
Riga – Ufa 3:4
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Jevpalovs (Kristo, Indrašis), 35. McMillan (Meija, Stollery), 55. M. Redlihs (Darzinš, Stollery) – 6. Gončarov (M. Majorov), 30. Lisin (Arzamascev), 35. Hartikainen (Omark), 63. Arzamascev (Tkačov)
Havlíčkův Brod – Pelhřimov 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Milfait (Kozlík, Kulhánek), 15. Chlubna (Michálek, Šuhaj), 31. Kulhánek (Kozlík, Vašíček) – 14. F. Kasalý (Čermák, Mejzlík), 36. M. Hadrava (Mejzlík, Oščádal)
Mor. Budějovice – Nymburk 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Krutiš (Brož), 29. Krutiš (Rytnauer, Peroutka), 38. Rytnauer, 43. Mikeš (Juráň, Lupač), 59. Pucher (Juráň) – 9. Eis (Kolouch, Hierman), 18. Stehlík (Arnošt), 42. Stehlík (Arnošt)
Klatovy – Žďár n/S 3:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 33. Pacanda, 37. Vracovský (Hlaváček), 39. Pacanda (Topinka) – 4. Vítek (Štěpánek), 13. Pytlík (Krupka), 15. Pleva (Kanstmüller, Krupka), 23. Štěpánek (Gregar), 51. doplníme, 56. Gregar (Beneš, Kunstmüller)
David Servis – Písek 8:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Marek (Trummer, Šulčík), 24. Vylíčil (Bárta, Sumerauer), 28. Vylíčil (Trummer), 28. Vylíčil (Macháček), 35. Trummer st. (Jindra), 37. Marek (Trummer, Šulčík), 47. Macháček (Bárta, Sumerauer), 57. Sumerauer (Vylíčil, Škopek) – 26. Volf (Pašek), 34. Turek (Vlk)
Tábor – Kolín 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Matušík (Heřman, Seidl), 31. Heřman (Černý) – 5. st. (Panna), 27. Morkes (st.), 37. Barták (Kysela, Morkes), 38. Malý (Pýcha), 41. Kysela (Prokop)
Slavia – Kladno 5:2
11:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Všetečka, 15. Všetečka (Klapka), 25. Klapka, 35. Brož (Kižlin), 58. Brož (Všetečka) – 39. Filip (M. Bláha), 57. Filip
Mountfield HK – Č. Budějovice 0:7
12:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Silný (Novák), 15. Kubíček (Krcho, Silný), 19. Grossmann (Řezáč, Hrubec), 28. J. Čížek (Novák, Silný), 34. Kubíček (Novák, Šafář), 56. J. Čížek (Šafář, Škola), 57. Řezáč.
Kometa Brno – Vítkovice 1:3
12:30, konec
Branky a nahrávky: 48. Minárik (Sedláček) – 26. Lewandowski (Věntus), 31. Kylnar (Lednický), 60. Konečný (Lewandowski)
K. Vary – Sparta 1:2
13:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Hudečka (Zavřel) – 15. Pšenička (Vitouch), 56. Arnošt (Pšenička, Bláha)
Havlíčkův Brod – Olomouc 2:6
13:30, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 16. Petržilka (Dudek), 29. Dudek (Petržilka, Kohout) – 32. Kořenek (Indrák, Klesla), 44. Štefka (Kořenek, Krátký), 46. Štefka (Krátký, Hlaváč), 49. Štefka (Indrák, Vosátko), 51. Handl (Paťava, Liška), 60. Indrák (Vosátko, Rutar)
HC Plzeň – Liberec 1:3
13:30, konec
Branky a nahrávky: 46. Lang (Mužík) – 30. Šafařovský (Cikhart), 37. Maťátko (Hájek), 49. Maťátko (Adamec, Křepelka)
Pardubice – Salzburg 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Chára (Rouha), 60. Kostka (Antoníček, Škorec) – 24. Varejcka (Peterka), 35. Schütz (Peterka), 59. Schütz (Barinka, Čermák)
Warriors Brno – Chomutov 6:4
17:15, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 6. Hubáček (Mudrych, Antoňů), 24. Borot (Daněk, Frimel), 31. Vysloužil (Mudrych), 33. Frimel, 48. Hubáček (Mudrych, Šutěra), 60. Frimel – 11. Koláček (Gut), 12. Prokop (Brandner, Seemann), 32. Veselý (Zeman, Seemann), 33. Pech (Seemann, Mežnar)
Technika Brno – Poruba 1:2
12:00, po s.n. (0:1) (Sk. E)
Branky a nahrávky: 51. Kubový (Daněček) – 21. Kubík (Machů, Puchala), rozh. náj. Halata
Chomutov – Č. Budějovice 5:1
12:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 7. Príhoda (Spudich), 24. Vrhel (Štefančík, Holka), 37. Vrhel (Štefančík, Holka), 49. Vrhel (Holka, Štefančík), 60. Němec (Prokeš, Čech) – 48. Svach
Přerov – Mladá Boleslav 2:1
12:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 13. Kleniar (Tarnoczy, Zábranský), 55. Chytil (Kleniar, Zábranský) – 34. Zajíček (Holoubek)
Sparta – HC Litvínov 0:3
12:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 9. Kočárek (Kroupa), 17. Stehlík (Háva), 22. Skuhrovec (Kudrhalt)
Liberec – HC Plzeň 1:3
12:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 41. Kollert (Jansa, Folda) – 14. Kvasnička (Pánek, Soukup), 30. Kvasnička (Šiler, Soukup), 35. Hamšík (Šiler, Kuchárik)
Vsetín – Třinec 3:4
13:00, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 28. Fencl (Kunst, Půček), 40. Vrána (Babeliak), 49. Zemánek (Navrátil) – 17. Ramík (Wardas, Cienciala F.), 30. Petrovský (Macháček, Hrůzek), 34. Ramík (Bujak, Wardas), 54. Wantulok (Ramík, Wardas)
Warriors Brno – HK MD Šumperk 1:8
13:45, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 13. Mahdal (Novotný, Kubíček) – 6. Mácha (Plhal), 9. Kesler (Kavan, Horký), 14. Polách (Kesler, Kubíček), 30. Fibigr (Kučera, Blaháček), 31. Mácha (Plhal), 49. Horký (Kaplan), 52. Kavan (Kaplan, Horký), 58. Mácha (Horký, Holub)
Pardubice – Kometa Brno 3:1
14:00, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 16. Pavlík (Herčík), 41. Pavlík (Kaštánek), 53. Odehnal (Kloz) – 11. Bartes (Sedláček, Malý)
Havířov – Zlín 5:0
14:15, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 11. Horváth (Jedlička), 35. Pavlačka (Jedlička, Zmarzlák), 42. Bochnak (Bílek, Dabrowski), 49. Szturc (Černý), 56. Mastič (Adámek, Bílek)
Jihlava – Letňany 0:0
14:45, odloženo (Sk. D)
Mountfield HK – Vítkovice 4:5
15:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 3. Souček (Beneš), 4. Budina (Boštík, Šlaicher), 22. Perička (Hynek, Boštík), 32. Perička (Hynek) – 1. Gebauer (Krška), 6. Schauer (Brada), 12. Brada (Krejsa), 21. Brada (Krška), 42. Tvrdý (Kocián, Brada)
PZ Kladno – Kladno 2:6
15:55, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 37. Hurta (Strnad, Votoupal), 55. Brejcha (Krejžík, Štrombach) – 4. Staněk (Bulva, Sojka), 11. Ullrych, 11. Kleveta (Chrenka), 33. Sachr (Kraus), 40. Ticháček, 41. Ton (Sachr, Kraus)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:6
16:30, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 19. Cibuzar (Putz), 44. Kouba (Malenovský), 54. Bačo – 4. Kopic (Řehout), 35. Kopic (Dymák), 45. Kopic (Vacík), 49. Klofáč (Trupl, Matula), 57. Vyvial (Vacík P.), 60. Vyvial (Vacík P.)
Třemošná – K. Vary 3:2
18:00, po prodl. (Sk. C)
Branky a nahrávky: 20. Seidler, 48. Šedivý (Seidler), 62. Ebenstreit (Antony) – 29. Remeš (Kosina), 48. Mareček (März, Pohanka)
Trenčín – Nové Zámky 3:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Starosta (Radivojevič, Bezúch), 19. Ružička (Bezúch, Sojčík), 27. Švec (Gašparovič) – 52. Saulietis (Zbořil, Šimun)
Nitra – Košice 4:3
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Krištof (Paulovič), 20. Ordzovenský (Blackwater, Milam), 23. Ručkay (Csányi), 64. Blackwater (Slovák, Mezei) – 36. Hovorka (Kafka), 45. Kessel (Nagy, Spilar), 54. Čížek (Nagy, Spilar)
Žilina – Zvolen 0:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 42. Kytnár (Šisovský), 47. Šišovský (Špirko), 54. Špirko (Coffman, Drgoň)
Banská Bystrica – Detva 9:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Sedlák (Gabor, Bubela), 5. Bortňák (Košecký, Češík), 10. Hrnka (Bubela, Gélinas), 16. Giľak, 18. Asselin, 24. Giľak (Asselin), 36. Bortňák (Aliu), 39. Kubka (Rosandič, Kabáč), 47. Gabor (Bartánus, Bubela) – 18. Gašpar (Ondris)
Poprad – Lipt. Mikuláš 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Buc (Abdul), 15. Svitana (Paločko ml.), 53. Mlynarovič (Štrauch) – 38. Huna (Števuliak), 59. Uram (Tabaček, Števuliak)
Litoměřice – HC Domažlice 10:2
13:15, konec (Nad.)
Branky a nahrávky: 15. LEČBYCH, 15. Čichovský (Hozák), 15. Klepetko (Hrzán), 20. macel (svoboda, minařík), 23. Hozák, 34. Svoboda, 36. Čichovský (Pešta, Landa), 43. Hartman, 46. Svoboda (Lečbych, Macel), 60. Klepetko – 17. Říha, 40. Říha
Zlín sledge – Litvínov 0:0
*15:05, před zápasem
Studénka Sledge – Karlovy Vary 0:0
*15:05, před zápasem
SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge 0:0
*15:05, před zápasem
Zlín sledge – Karlovy Vary 0:0
11:30, před zápasem
Studénka Sledge – Litvínov 0:0
11:30, před zápasem
SOHO Olomouc – SHK Mustangové 0:0
11:30, před zápasem
Kobra Praha B – Hvězda B 5:10
*18:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Novák (Souček), 23. Mužík (Vencl, Novák), 23. Sovík (Michalů), 35. Sovík (Lacina, Maciboba), 55. Gron (Šubrt) – 4. Suda (Čmejla, Křivokapič), 10. Klečka (Grim), 19. Velas (Veverka), 26. Klečka (Klement, Suda), 37. Čmejla (Klement, Suda), 47. Suda (Křivokapič), 49. Suda (Čmejla), 55. Klement (Grim, Čmejla), 57. Čmejla (Klečka), 57. Čmejla (Klečka)
Hvězda Praha – Žižkov Praha 18:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Fuks (Hrubant), 3. Němec (Hanzlík, Kotrba), 3. Hrubant (Kotrba), 9. Kotrba (Fuks), 15. Němec, 17. Malý (Kukla), 26. Kotrba (Josefus, Fuks), 27. Veselý (Němec), 33. Nedvěd (Baláž), 38. Fuks (Baláž, Kotrba), 39. Malý (Veselý, Nedvěd), 50. Hrubant (Fuks, Čermák), 51. Malý (Kotrba), 54. Malý (Nedvěd), 55. Malý (Němec), 58. Malý (Němec), 59. Kotrba (Josefus), 60. Fuks – 35. Straka (Kindl), 56. Bíza (Fojt, Kašpar)
HC TNP Praha – Kobra Praha B 10:3
20:50, konec
Branky a nahrávky: 3. Štěpán (Kazda), 6. Šulc (Neumann, Kautský), 19. Valder (Bílek), 20. Horáček (Mišner, Štěpán), 24. Mišner (Štěpán), 44. Neumann (Šulc), 53. Božilov (Neumann), 55. Špičan (Horáček, Šulc), 60. Kri (Kautský), 60. Valder (Král) – 2. Šubrt (Kynčl, Gron), 20. Vencl (Novák), 46. Gron (Procházka)
Trstěnice – Cheb 4:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Večeřa (Sádlo, Loskot), 43. Loskot (Pech), 43. Večeřa (Loskot), 60. Loskot (Pavlů, Sádlo) – 15. Salva (Boušek), 17. Boušek (Stoklásek), 28. Stoklásek (Boušek), 33. Pfister (Salva), 40. Novotný (Boušek), 50. Pfister (Senaj), 56. Boušek (Novotný)
Mar.Lázně – Čerti Ostrov 2:16
19:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Šebek (Sadloň, Petr), 57. Himl (Sadloň) – 2. Danyo (Trubač), 3. Fencl (Troška, Danyo), 9. Kabyl (Pánek, Bohuslávek), 9. Tvrdek (Troška), 10. Fencl (Tvrdek, Danyo), 10. Jäger (Pánek), 15. Schmied (Danyo), 26. Krejsa (Tvrdek, Fencl), 28. Tvrdek (Krejsa, Fencl), 31. Danyo (Schmied), 36. Krejsa (Hájek, Tvrdek), 39. Krejsa (Hájek, Tvrdek), 47. Hájek (Krejsa), 52. Tvrdek (Váňa, Danyo), 55. Pánek, 56. Krejsa (Hájek)
HC Rokycany – Nejdek 9:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Martinec (Kocman, Geltner), 7. Pondělík (Petr, Nový), 12. Nový (Martinec), 24. Geltner (Kocman), 25. Pondělík (Petr), 45. Geltner (Kocman, Martinec), 49. Dědič (Pour, Koc), 51. Koc (Dědič, Černý), 53. Geltner (Pondělík, Martinec) – 9. Kopfstein (Mudra), 10. Záhora (Funk), 24. Hromádka (Mudra), 35. Majer (Král, Florián), 45. Kopfstein (Mudra, Hromádka), 53. Král (Florián)
HC Domažlice – Klatovy 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Faschingbauer (Polívka), 34. Baxa, 38. Polívka (Faschigbauer) – 12. Rajal (Čuban), 32. Hochman (Juráň), 36. Vondryska (Kuželík), 46. Čuban (Rajal)