06.01.2018, 15:30 • Bílina • 31. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 3.5 5.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:57

Vlci právě vstřelili branku!
A hostům jež určovali tempo celého prodloužení se podařilo dosáhnout kýžené páté branky VOJTĚCHEM HAVLASEM! Asistence: Jan Víšek.

59:37

Jablonec využívá vylepšenou přesilovku 6 na 4 a MICHAL PAVLŮ střelou do růžku vyrovnává na 4:4! Asistence: Vojtěch Havlas, Jiří Peřina

58:36

Jablonec to zkouší bez brankáře!

58:36

Oddechový čas pro hosty!

58:36

Petr Kail (Bílina) – 2 minuty za hru yvsokou holí.

55:26

Peřina v zápalu boje trefuje svou jolí do obličeje Poláka a vzápětí již míří Jiří Peřina (Jablonec) za katr – 2 minuty hra vysokou holí.

54:43

Na poslední chvíli s epodařilo zasáhnout a zalehnout puk v brankovišti brankáři Dominiku Chabrovi!

53:07

Tlak Jablonce ještě umocní menší trest pro Karla Šefla (Bílina) za podražení.

47:27

Rozhodčí se rozhodl vykompenzovat (nejen) své poslední rozhodnutí a sporně posílá Miroslava Poláka (Bílina) na trestnou lavici za podražení, bude se hrát 4 na 4.

47:12

Lukáš Tondr (Jablonec) – 2 minuty za podražení + 10 osobní trest – nesportovní chování. Menší trest odsedí Michal Gecko.

42:49

Karel Šefl (Bílina) – 2 minuty za sekání.

38:12

Tomáš Brokeš (Jablonec) – 2 minuty za podražení.

37:45

Při domácích stáli nyní všichni svatí, ale hosté s eopět nedokázali před samotným Chabrem gólově prosadit!

36:20

Jablonec zařadil na vyšší rychlostní stupeň a po Babecově šanci, Peřina z levého kruhu švihem trefuje tyč domácí branky!

35:45

Babec se dravě prodral přes domácí obranu až před Dominika Chabra, který ho výborně vychytal!

33:13

Draci právě vstřelili branku!
Otřepané nedáš – dostaneš se zase jednou potvrdilo! Domácí nakonec využívají po velké šanci Jablonce svou přesilovou hru kdy JAKUB PROCHÁZKA dokonává obrat z 1:3 na 4:3! Asistence: Milan Böhm.

31:23

Jiří Moravec (Jablonec) – 2 minuty za sekání.

28:24

Nicméně i po neproměněné šanci se následně domáícm podařilo vyrovnat zásluhou TOMÁŠE KOLÍČKA 3:3! Bez asistence.

28:08

Gevorkian pouze vyprášil hostujíícmu brankáři betony!

25:22

Sýkora vyslal do brejku PETRA KOBESE, který propaluje Hosnedla mezi betony – 2:3! Asistence: Ondřej Sýkora, Mihajlo Gevorkian.

23:13

Tomáš Čechura (Jablonec) – 2 minuty za podražení.

22:13

Oddechový čas pro domácí!

22:13

Jablonec je při chuti, z brejku se trefuje TOMÁŠ BROKEŠ 1:3, asistence: Jiří Babec!

21:59

A Jablonec trestá vyloučení Kuncla gólem v přesilové hře díky trefě zcela volného JANA VÍŠKA 1:2! Asistence: Tomáš Brokeš, Jiří Peřina.

21:05

Miroslav Kuncl (Bílina) – 2 minuty za hákování.

13:22

Jakub Procházka (Bílina) – 2 minuty za sekání.

08:50

08:20

Co s enepovedlo při přesilové hře, přišlo vzápětí po jejím skončení, když se o vyrovnání zasloužil IVAN KORECKÝ jenž nahodil kotouč na domácí branku apuk nakonec skončil za zády dezorientovaného Chabra – 1:1! Asistence: Jiří Babec.

06:17

Karel Šefl (Bílina) – 2 minuty za držení protihráče.

05:11

Přesilovku pět na čtyři již domácí využívají střelou od modré čáry se prosazuje ROMAN FUČÍK – 1:0! Asistence: Jakub Procházka.

03:50

Tomáš Brokeš (Jablonec) – 2 minuty za hákování. Bílina bude mít k dispozici 26 vteřin přesilovku pět na tři.

02:16

Jan Víšek (Jablonec) – 2 minuty za hákování.

4:5

Branky a nahrávky: 6. Fučík (Procházka), 26. Kobes (Sýkora, Gevorkian), 29. Kolíček, 34. Procházka (Böhm) – 9. Korecký (Babec), 22. Víšek (Brokeš, Peřina), 23. Brokeš (Babec), 60. Pavlů (Havlas, Peřina), 64. Havlas (Víšek)

HC Draci Bílina: Chabr (Tichý) – Petržílka, Polák, Fryč, Běhula, Fučík, Vošta, Šefl, Kuncl – Jirkovský, Hrdlička, Kolíček, Kail, Procházka, Böhm, Gevorkian, Kobes, Sýkora, Mála, Doležal, Havlíček.

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Petruželka) – Zeman, Moravec, Čechura, Pavlů, Pilař, M. Tondr, Korecký – Babec, Bříška, L. Tondr, Víšek, Havlas, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Gecko, Peřina.

Rozhodčí: Ing. Battěk – Marek, Horažďovský

02:16 JBL 2 Víšek, hákování
03:50 JBL 2 Brokeš, hákování
05:11 BIL 1:0 Fučík (Procházka)
06:17 BIL 2 Šefl, držení protihráče
08:20 JBL 1:1 Korecký (Babec)
08:50 JBL 2 Brokeš, podražení