DHL Extraliga juniorů

HC Olomouc – Mountfield HK

3:2

konec (1:1, 1:1, 1:0)

06.01.2018, 12:00 • Zimní stadion Olomouc (kapacita: 5500 míst) • 30. kolo • Johan Čáp (@CAPJohanCZ)

Tipsport: 3.31 4.4 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

29:51

Obrana Mountfiledu nyní velmi dlouho odolávala hanáckým výpadům, jenomže v rozhodující chvíli se přeci jen unáhlila. Za záchranný faul Kryštofa Hroudného (MHK), jenž si podržel spoluhráče, není čeká hosty další oslabení.

22:21

Olomouc nyní zaváhala při obranné činnosti, na trestnou lavici zamířil po laciném faulu v rohu Matěj Murla (OLO).

11:32

Hradec bude muset čelit olomoucké přesile, na trestnou lavici se tentokráte podívá Petr Poppel (MHK), jehož sudí viní z podražení v útočné třetině.

07:05

I Hradec se dostane k první početní výhodě, na trestnou totiž zamířil za seknutí v obranné třetině Jan Beier (OLO).

03:24

Domácí se dostanou k první přesilovce zápasu, na trestnou lavici totiž zamířil Tomáš Kynčl (MHK), který se nevyhnul menšímu faulu na modré čáře.

3:2

Branky a nahrávky: 16. Palička (Tomaník, Marek), 28. Podlaha (Murla, Marek), 58. Říčka (TS) – 16. Jirásek (D. Matouš, Šedivý), 36. Jirásek (D. Matouš)

HC Olomouc: Ovčaři (Schejbal) – Murla, Spálovský, Holiš, Smutný, Beutl – Janků, Cach, Říčka, Hajšman, Palička, Podlaha, Beier, Marek (C), Tomaník, Janečko, Pěcha, Kuba

Mountfield HK: D. Dvořák (Bartozel) – Hroudný (C), Muška, Kukla, Pohl, Kynčl, Jonáš – Jirásek, D. Matouš, M. Matouš, Matějček, Pažourek, J. Dvořák, Hnik, Hašek, Šedivý, Mašín, Poppel, Sklenář, Chalupa, Hejna

Rozhodčí: Kašík – Bubela, Zedník

03:24 HKM 2 Kynčl, hákování
07:05 OLO 2 Beier, sekání
11:32 HKM 2 Poppel, podražení
15:32 OLO 1:0 Palička (Tomaník, Marek)
15:48 HKM 1:1 Jirásek (D. Matouš, Šedivý)