Extraliga staršího dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Oceláři Třinec

3:2

po s.n. (2:1) (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)

02.12.2016, 15:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 27. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

59:42

Tohle asi bude ještě zajímavé. Valentýn Smolko dostává dvě minuty za podražení a rázem je tu ještě šance pro hosty na tři body.

Na vyloučení: 4-3.

47:15

Jihlavští se budou potřetí v utkání bránit. Valentýn Smolko jde ven za podražení a Dukla tak nyní bude hrát jen na čtyři obránce.

Na vyloučení: 3-3.

42:16

Sudí Skopal viděl sekání třineckého útočníka Jiřího Plandora a Dukla si tak zahraje přesilovou hru.

Na vyloučení: 2-3.

39:58

1,5 vteřiny před koncem si ještě Třinec vybojoval přesilovou hru, ale její hlavní část odehraje zřejmě až ve třetí třetině. Miroslav Juda zahákoval ve středním pásmu soupeře a míří ven.

Na vyloučení: 2-2.

24:16

Timofej Marguš míří dnes podruhé na trestnou lavici a znovu je to za podražení. Adam Najman totiž před vlastní modrou převzal puk a už se rozjížděl, že si to namíří na druhou stranu, takže obránci Třince nezbylo nic jiného než soupeře podrazit.

Na vyloučení: 1-2.

22:48

První přesilová hra Třince přichází v 23. minutě. Josef Vrátný si půjde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 1-1.

01:00

První vyloučení zápasu. Timotej Marguš je vyloučen dvěma minutami za podražení.

Na vyloučení: 0-1.

3:2

Branky a nahrávky: 10. Daňhel (Kardoš, Úlovec), 27. Rašín (Najman, Vala), rozh. náj. Slabý – 15. Przybyla (Michálek, Najsar), 59. Przybyla (Peterek, Raška)