2:1

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

02.12.2016, 17:00 • SE Aréna • 25. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.0 4.6 2.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešnom zápas Liptáci dokázali zdolať svojho súpera po predĺžení gólom Urama a do tabuľky si pripočítajú dva body. Diváci dnes mohli vidieť na oboch stranách útočný a aktívny hokej, gólovej smršte sa napokon nedočkali a po výbornom výkone videli iba tri góly. Týmto sa s vami lúčim sa prajem pekný zbytok večera. (19:24:32)

60:18

60:18 URAM - 2:1

60:18

Liptovský Mikuláš dal gól!

Liptáci sa s pukom v predĺžení dlho nehrali. Nádašdi vystrelil od modrej čiary, brankár puk vyrazil Uramovi na hokejku a ten nemal problém poslať puk za jeho chrbát.
Asistencie: Nádašdi Tomáš, Sukeľ Matúš

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase sa stretnutie skončilo výsledkom 1:1. Nasledovať bude predĺženie 3 na 3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:54

Oddychový čas domácich.

59:54

Richard Huna nahodil puk na brankára hostí, ktorý hru prerušuje.

59:27

Vhadzovanie v útočnom pásme Nových Zámkov vyhrali Liptáci a spoza brány zakladajú akciu.

58:30

Domáci poctivo bránia a svojmu súperovi puk odoberajú.

57:22

Hostia mali obrovskú príležitosť. V neprehľadnej situácii pred brankárom Križanom sa dostali k viacerým dorážkam, ale domáci napokon puk vyhodili.

57:00

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Kriška – 2 min., sekanie).

56:42

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Buly vyhrali hostia, ale pri prechode stredným pásmom o puk prišli.

56:07

Pitule dostal peknú prihrávku a vystrelil. Križan jeho strelu vyrazil.

55:50

55:50

55:50

Sukeľ to skúšal blafákom, ale brankár situáciu pekne vystihol a puk vyrazil.

55:50

Sukeľ sa pekne uvoľnil a rútil sa sám na brankára. Rozhodca nariadil trestné strieľanie po faule obrancu hostí.

2:1

Branky a nahrávky: 23. Števuliak (Cibák, Uhrík), 61. Uram (Nádašdi, Sukeľ) – 20. Čaládi (Tibenský, Pitule)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Križan – Burzala, Stehlík, Nádašdi, Mezovský, Moravčík, Šiška, Bobček, Makovský – Ru. Huna, Ro. Huna, Ri. Huna – Kriška, Sukeľ, Uram – Števuliak, Cibák, Uhrík – Brezniak, Stümpel, Kabáč

HC MIKRON Nové Zámky: Lundström – Drtina, Cardwell, Sandgrén, Chovan, Mäkinen, Maier – Rehák, Brabenec, Báhenský – Fábry, Kytnár, Paulovič – Čaládi, Pitule, Tibenský – Dubec, Lelkéš

Rozhodčí: Snášel, Orolín – Gavalier, Bednár

06:28 NZM 2 Kytnár, držení protihráče
07:06 NZM 2+10 Cardwell, napadení+nesportovní chování
08:30 LMI 2 Sukeľ, nedovolené bránění
11:24 NZM 2 Mäkinen, vysoká hůl