Extraliga staršího dorostu

HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav

5:4

po s.n. (1:0) (1:1, 3:2, 0:1 - 0:0)

02.12.2016, 17:00 • Tipsport arena • 27. kolo • Info o změnách stavu (Marek Votke (@MaraVotke))

Konec zápasu. (19:18:06)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
DOMINIK CHÁRA rozhoduje dnešní utkání a posílá Mladou Boleslav domů s jedním bodem, dva potom zůstávají v Pardubicích.

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Podruhé v zápase se prosazuje MARTIN NEPOKOJ a máme opět vyrovnáno. Asistence: Jakub Šípek a Jan Dvořák.

40:01

40:00

38:35

Dynamo právě vstřelilo branku!
Za další minutu a půl už jsou domácí podruhé v zápase ve vedení! Čtvrtou branku přidává VÍT ROZLÍLEK. Asistence: Martin Kostka.

36:53

Domácí vymazali dvougólové manko a začíná se znovu! Na 3:3 srovnává DOMINIK CHÁRA. Asistence: Michal Pochobradský a Ondřej Matýs.

28:02

O devětapadesát vteřin později ovšem ONDŘEJ MATÝS snižuje zpět na rozdíl jedné branky. Asistence: Dominik Chára a Václav Leder.

27:03

Vedení Mladé Boleslavi navýšil VÁCLAV IMLAUF. Asistence: Lukáš Kučera.

22:35

Středočeši jdou po dvou a půl minutách druhého dějství do vedení, v přesilovce se prosadil JAN DVOŘÁK. Asistence: Petr Foerster

20:01

20:00

9:36

9:36

Středočeši záhy srovnávají krok, trefil se MARTIN NEPOKOJ. Asistence: Petr Foerster, Martin Dlabola.

5:4

Branky a nahrávky: 8. Antoníček (Koffer), 29. Matýs (Chára, Leder), 37. Chára (Pochobradský, Matýs), 39. Rozlílek (Kostka), rozh. náj. Chára – 10. Nepokoj (Foerster, Dlabola), 23. Dvořák (Foerster), 28. Imlauf (Kučera), 50. Nepokoj (Šípek, Dvořák)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Dosoudil) – Blažej, Dubovči, Javůrek, Leder, Oliva, Rudy, Sýkora – Antoníček, Černý, Chára, Koffer, Kostka, Matýs, Pochobradský, Rozlílek, Tobiáš.

BK Mladá Boleslav: Haas (Marek) – Červenka, Dlabola, Imlauf, Nepokoj, Novák, Novotný, Rudolph – Čermák, Dvořák, Foerster, Havelka, Hrachovec, Jindra, Kučera, Moravčík, Šípek.

Rozhodčí: Veinfurter – Holeček, Vepřovský

7:22 PCE 1:0 Antoníček (Koffer)
9:36 MBL 1:1 Nepokoj (Foerster, Dlabola)
22:35 MBL 1:2 Dvořák (Foerster)
27:03 MBL 1:3 Imlauf (Kučera)
28:02 PCE 2:3 Matýs (Chára, Leder)
36:53 PCE 3:3 Chára (Pochobradský, Matýs)