konec (1:1, 0:0, 1:0)

02.12.2016, 18:00 • Meo aréna, Přerov • 42. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.6 4.5 3.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji Vám příjemné prožití pátečního večera! (20:19:51)
Kadaň již vyrovnat nestihla a hokejisté Přerova se tak radují z vítězství 2:1. Domácí přitom museli dotahovat poté, co v 11. minutě využil přesilovku hostující Ondřej Beránek. Ve 14. minutě však vyrovnal Jan Berger. Ve druhé části branka nepadla a vše tak rozhodl v úvodu závěrečné dvacetiminutovky střelou od modré Lukáš Chmelíř. V nervózním závěru už Zubři tři body uhájili.

Střely na branku – 37:24 (11:8, 10:6, 16:10)

59:37

Hosté hrají power-play, tedy v šesti proti čtyřem!

59:36

Hosté si vyžádali time-out.

59:36

Za vražení je vyloučen Jakub Ferenc. To je šance pro Trhače!

59:29

Kadaň kompletní. Horčička musel likvidovat nepříjemnou střelu, která směřovala na jeho vyrážečku.

59:01

Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:29

Mohlo být hotovo! Před kadaňskou brankou byl úplně volný Lubomír Malina. Lukeš si s jeho zakončením poradil a se štěstím udržel před brankovou čarou i následnou dorážku.

58:03

Nahození od modré vyrazil Lukeš. Domácí drží útočné pásmo.

57:21

Velká komplikace pro hosty! Za nedovolené bránění je totiž vyloučen Darek Hejcman. Protesty kapitána Trefného jsou marné.

56:51

Veterán Karel Plášek se prezentoval jedovatou střelou z levé strany. Lukeš ji vyrazil.

56:10

Domácí se už snaží především pozorně bránit. Trhači se do šancí nedostávají.

55:14

Domácím bylo odpískáno zakázané uvolnění.

54:58

Hokejisté Kadaně mají na vyrovnání posledních pět minut.

54:29

Hodně zajímavý nápor Kadaně, kterému předcházela špatná rozehrávka domácích. Cestu za Horčičku si však nenašla ani střela Tomečka.

53:50

Zakázané uvolnění Kadaně.

53:38

Hostující brankář Lukeš zamířil ke střídačce, kde podstoupil drobnou úpravu výstroje. Fanouškům Přerova se tohle počínání moc nelíbí.

53:15

Přímo před hlavním rozhodčím byl sražen domácí Tomáš Sýkora. Dle jeho jmenovce v pruhovaném bylo vše v pořádku.

2:1

Branky a nahrávky: 14. Berger (Ižacký, M. Kratochvíl), 43. Chmelíř (Milan Procházka, T. Sýkora) – 11. O. Beránek (Hejcman)

HC ZUBR Přerov: Horčička – Chmelíř, Šnajnar, M. Novotný, Ferenc (A), Zbořil, L. Vágner, Pala, Malina – Plášek, T. Sýkora (C), Milan Procházka (A) – Goiš, Podešva, Kovařík – Ižacký, Berger, M. Kratochvíl – Š. Kratochvíl, Dymáček, Tadeáš Král.

SK Trhači Kadaň: Lukeš (Tadeáš Dvořák) – Trefný (C), R. Černý, D. Šimek, Šafář, J. Tomeček (A), Popela – Hlava, Osmík, Kohout – O. Beránek, Hejcman, Krejčiřík – L. Vrána (A), M. Zadražil, Vaněk – Ringler, Chrpa.

Rozhodčí: Sýkora – Malý, Šimán