Tipsport extraliga

HC Olomouc – HC Kometa Brno

5:2

konec (1:1, 3:0, 1:1)

02.12.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 26. kolo • Martin Vavruša

Tipsport: 3.05 4.6 1.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště, napočtenou. (20:31:46)
V poslední třetině Kometa zahrozila a po minutě a půl využila přesilovou hru, když se trefil Leoš Čermák, to už však bylo z jejich strany vše. Olomouc naopak dokázala zahrozit ještě několika šancemi, tou největší byla bezpochyby střela z první v podání Miroslava Holce dvě a půl minuty před koncem, branka ale padla až když Kometa odvolala brankáře. Tehdy se přes celé hřiště trefil Martin Vyrůbalík a zpečetil tak vítězství Kohoutů.
Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni Ondřej NĚMEC z HC Kometa Brno a Juraj MIKÚŠ z HC Olomouc.

59:40

Filip Král to ještě zkusil individuálně, ale neprošel přes olomoucké obránce, zdá se, že skóre už se měnit nebude.

59:22

Tomáš Mikúš šetří čas v útočném pásmu.

59:00

Probíhá poslední minuta hry. Olomouc už se snaží spíše v poklidu dohrát.

58:44

Brno se snaží alespoň o korekci výsledku. Kováčikovu střelu ale za Konráda schytal brněnský Jan Káňa.

58:23

58:23 Martin VYRŮBALÍK - 5:2

58:23

Olomouc právě vstřelila branku!
Olomouc trestá snahu brněnských o srovnání a MARTIN VYRŮBALÍK trefuje přes celé hřiště odkrytou klec. Bez asistence.

57:52

Brno odvolává brankáře!

57:27

Holec se vrhl do útočného pásma, ale ztratil puk. K tomu se dostal Tomáš Mikúš, který na sebe stáhl oba obránce a nabídl Holcovi do ideální střelecké pozice. Ten ale minul.
Dnešní utkání sleduje 5500 diváků.

56:54

Laš střílel z kruhů, ale našel jen Vejmelkovu hruď.

56:31

Burian dostal krásnou nabídku na střed útočného pásma, ale promáchl. Na druhé straně se dokázal s pukem na střed prokličkovat Martin Erat, ale jeho pokus skončil vysoko v ochranné síti.

55:38

Olomouc je opět v útočném pásmu a drží puk u mantinelu.

55:02

Gulaši hledal před brankou hokejku Miklíka, ten ale promáchl.

54:30

A puk zaváží až za Vejmelkovu branku.

54:24

Juraj Mikúš začíná další akci ve svém pásmu.

5:2

Branky a nahrávky: 17. Strapáč (Ondrušek, Eberle), 23. J. Mikúš (Holec, T. Mikúš), 26. Skladaný (J. Mikúš, Vyrůbalík), 36. Herman (Burian), 59. Vyrůbalík – 18. M. Erat (Štencel, O. Němec), 42. Čermák (Gulaši, Trška)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Škůrek, Vyrůbalík (C), Jaroměřský, Ondrušek (A), Houdek (A), Rašner, J. Galvas – Skladaný, J. Knotek, Laš – T. Mikúš, J. Mikúš, Holec – Eberle, Ostřížek, Strapáč – Fořt, Herman, Burian.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Jekel (A)) – O. Němec (A), Štencel, Kováčik, Gulaši, Trška, Malec, F. Král – M. Erat, Nečas, M. Kvapil – Miklík, V. Němec, Zaťovič (A) – Vincour, Čermák (C), J. Káňa – Dostálek, Dvořák, Dočekal.

Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Hlavatý, Tošenovjan